داغ ترینها: ....
برای مقابله با شیوع ویروس كرونا مطرح شد

درخواست از وزیر ارتباطات برای كاهش هزینه های خرید اینترنتی

درخواست از وزیر ارتباطات برای كاهش هزینه های خرید اینترنتی

كمیاب آنلاین: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) طی نامه ای به وزیر ارتباطات، پیشنهاداتی همچون افزایش پهنای باند و كاهش هزینه های خدمات اینترنتی برای ترغیب مصرف كنندگان به خرید اینترنتی ارائه كرده است.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، در این نامه كه از طرف مدرس خیابانی به آذری جهرمی ارسال شده، ابتدا به راهكارهایی برای پشتیبانی از بخش های مختلف از شبكه تجاری و كسب و كارهای لطمه دیده پرداخته شده و همچون پشتیبانی از كسب و كارها برای كاهش فشار هزینه ای در شرایط كاهش فروش و درآمد، بهبود زیرساخت های در رابطه با فروش و توزیع كالا و خدمات و كمك به مصرف كنندگان در جهت تامین پایدار موارد مصرفی به صورت ایمن از حیث ریسك ویروس كرونا عنوان شده است.
در ادامه این نامه یكی از برنامه های وزارت صمت در امتداد اهداف یاد شده، ترویج استفاده از زیرساخت های تجارت الكترونیكی برای خرید و فروش كالا و خدمات عنوان شده و بگفته قائم مقام این وزارتخانه، "در حال حاضر این زیرساخت تا حد مطلوبی در كشور به وجود آمده و با شرایط پیش آمده ضرورت بهره گیری هر چه بیشتر از این زیرساخت، پشتیبانی از كسب و كارهای فعال در این عرصه و ترغیب مصرف كنندگان جهت خرید اینترنتی، حائز اهمیت ویژه است".
این مقام مسئول درانتها پیشنهاداتی برای ترغیب مصرف كنندگان به خرید اینترنتی مطرح كرده كه مهم ترین آنها بهبود و افزایش بهنای باند كشور، به خصوص در حوزه كسب و كارهای اینترنتی و بخصوص در شهرهای بزرگ درگیر با ویروس و كمك به كاهش هزینه های در رابطه با ارائه خدمات اینترنتی در پیامك های ارسالی به عموم است.
مدرس خیابانی همین طور به وزیر ارتباطات پیشنهاد كرده كه استفاده از خرید اینترنتی در پیامك های ارسالی به عموم مردم ترویج شود و امكان استفاده رایگان یا با تخفیف ویژه از خدمات اینترنتی فراهم گردد.
به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، از یكم اسفند مواردی از مبتلاشدن به ویروس كرونا در ایران اعلام گردید و تا ظهر روز گذشته (سیزدهم اسفند ماه) ۲۳۳۶ نفر به این ویروس مبتلا شده و متاسفانه ۷۷ نفر بر اثر مبتلاشدن به آن فوت كردند. همین طور شیوع این ویروس و كم شدن رفت وآمدها برای پیش گیری از آن در ماه پایانی سال كه عموما روزهای پررونقی برای كسب وكارهای خرد است، سبب شده فعالان تجاری و اصناف مختلف گرفتار لطمه های جدی شوند.
منبع:

1398/12/14
22:46:35
5.0 / 5
3465
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین