داغ ترینها: ....
مدیر مخابرات منطقه خوزستان:

تعدیل تعرفه تلفن ثابت توسعه دیگر شبکه های ارتباطی را ممکن می سازد

تعدیل تعرفه تلفن ثابت توسعه دیگر شبکه های ارتباطی را ممکن می سازد

به گزارش کمیاب آنلاین، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اعلان اینکه تعدیل تعرفه در بخش تلفن ثابت توسعه در دیگر شبکه های ارتباطی را ممکن می سازد، اظهار داشت: با منطقی شدن تعرفه ها، ضمن توسعه، کیفیت سرویس دهی به مشترکان نیز بیشتر می شود.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: با توجه به این که تعرفه های تلفن ثابت از سال ۱۳۸۲ تا کنون هیچگونه افزایشی نداشته اما در طول این زمان مدل تعرفه گذاری شرکت مخابرات طی چند نوبت تغییر داشته است که خود موجب افزایش هزینه، کم شدن درآمد و متوقف شدن توسعه و عدم نوسازی زیرساخت های شبکه تلفن ثابت شده است.

وی اضافه کرد: با منطقی شدن تعرفه نگهداری تلفن ثابت، نسبت به هزینه های توسعه بخش ارتباطات، تغییر حداقلی در تعرفه ها به وجود می آید که امیدواریم منجر به نگهداری از شبکه باکیفیت مطلوب و توسعه آن خصوصاً در مناطق جدید الاحداث شهرهای استان شود.

فلاح زاده با اشاره به اقدامات توسعه ای انجام شده در بخش شبکه فیبر نوری و واگذاری FTTH، اظهار داشت: به سبب فرسوده بودن شبکه و عدم امکان تامین منابع مالی، توسعه و پیشرفت به کندی به انجام می رسد و پروژه با مشکلات عدیده مالی روبه رو شده است.

وی اشاره کرد: عدم تعدیل تعرفه تلفن ثابت در طول ۱۲ سال گذشته، منجر به توقف تولیدات مورد استفاده مخابرات شد و به تبع، خیلی از پیمانکاران بخش های تولید و توسعه، از کار بیکار شده اند و مشکلاتی برای اداره امور جاری شرکت مخابرات به وجود آمد.

وی به ضرورت سرمایه گذاری در بخش ثابت و تاثیر آن بر توسعه ارتباطات سیار اشاره نمود و اظهار داشت: این چالش ها در راه توسعه مخابرات قابل حل است، در صورتیکه سرمایه گذاری در لایه های انتقال، تلفن و اینترنت ثابت با قدرت صورت بگیرد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان در آخر اظهار داشت: عدم بازبینی در تعرفه تلفن ثابت در آینده سبب ایجاد چالش و مشکلات زیادی در شبکه های ارتباطی ثابت و همراه می شود که حمایت و همکاری نهادهای تصمیم گیرنده در این امر مهم را می طلبد تا بتوانیم ضمن نوسازی و گسترش زیرساخت های شبکه و ارتباطات، خدمات باکیفیت تری به مردم استان ارائه بدهیم.

منبع:

1401/06/19
23:58:36
0.0 / 5
536
تگهای خبر: اینترنت , پروژه , تلفن , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین