داغ ترینها: ....

كاهش ۳۳ درصدی درآمدزایی HTC نسبت به پارینه

كاهش ۳۳ درصدی درآمدزایی HTC نسبت به پارینه

كمیاب آنلاین: گزارش های انتشار یافته از شركت htc نشان میدهد كه درآمد آن در ماه فوریه 2020 نسبت به مدت مشابه سال قبل 33 درصد كاهش یافته است.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، شركت تایوانی اچ تی سی كه در چند سال اخیر با بحران و فشارهای مالی بسیاری دست و پنجه نرم می كند، اخیرا گزارش مالی ماهانه خودرا منتشر نموده كه نشان میدهد درآمدهای این شركت كه روزگاری از بهترین و بزرگترین تولیدكنندگان موبایل در جهان به شمار می رفت، در فوریه ۲۰۲۰، تنها ۱۴ میلیون دلار بوده است. این بدان معناست كه درآمد htc نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۳ درصد و نسبت به ماه پیش از آن یعنی ژانویه، ۱۲ درصد كاهش یافته است.
طبق گزارش وب سایت gsmarena، همانطور كه كارشناسان و مفسرین فعال در حوزه ی تكنولوژی برآورد كرده بودند، بنظر می رسد اوضاع برای شركت تایوانی اچ تی سی كه چند سال قبل از غول های تكنولوژی موفق و بزرگترین تولید كنندگان گوشیهای هوشمند در جهان بود، اصلاً خوب پیش نمی رود و وضعیت آن همچنان رو به وخامت گزارش می شود.
با اینكه سالهای گذشته برای این شركت جزو بدترین سال های تجاری و اقتصادی بشمار می رود و این شركت هر ساله متحمل ضرر و زیان های مالی هنگفتی می شد، اما اچ تی سی با هدف گذاری های بلندمدت و سرمایه گذاری بر روی تكنولوژی های جدید و نوظهور همچون واقعیت افزوده و مجازی تصمیم گرفته بود كه به مرور شركتش را از خطر ورشكستگی و فروپاشی برهاند. حال اینكه این تصمیمات و اقدامات تا چه اندازه برای این شركت كارساز باشد، هنوز مشخص نیست.
منبع:

1398/12/18
15:10:39
5.0 / 5
3452
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین