داغ ترینها: ....
توسط معاونت آموزشی علوم پزشكی شهید بهشتی؛

برنامه آموزش مجازی و نخستین اپلیكیشن اندرویدی كرونا ویروس ۲۰۱۹ طراحی شد

برنامه آموزش مجازی و نخستین اپلیكیشن اندرویدی كرونا ویروس ۲۰۱۹ طراحی شد

كمیاب آنلاین: برنامه مجازی «كرونا ویروس ۲۰۱۹» بمنظور به روز رسانی دانش جامعه پزشكی و پیراپزشكی درباره كرونا ویروس جدید در سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی قرار گرفت.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، با عنایت به اهمیت به روز رسانی دانش جامعه پزشكی و پیراپزشكی كشور در شناسایی، تشخیص و نحوه برخورد با بیماران مبتلا به كروناویروس جدید، برنامه مجازی «كرونا ویروس ۲۰۱۹» در سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه قرار گرفته است.
این برنامه كه با تدریس دكتر فاطمی، عضو هیئت علمی گروه آموزشی عفونی و بیماری های گرمسیری، توسط واحد مجازی دفتر آموزش مداوم این دانشگاه برای نخستین بار در كشور تهیه و تدوین شده است، بعد از دریافت مجوز از اداره كل آموزش مداوم جامعه پزشكی وزارت متبوع روی سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه قرار گرفته است.
بنا بر تایید معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، محتوا و كسب امتیاز آموزش مداوم این برنامه برای تمامی مشمولان در سراسر كشور مجانی است.
همینطور در این راستا «طراحی و تولید نخستین اپلیكیشن اندرویدی كرونا ویروس ۲۰۱۹» به همت واحد مجازی دفتر آموزش مداوم جامعه پزشكی معاونت آموزشی دانشگاه انجام شده و در اختیار علاقه مندان است.
مشمولان برای شركت در برنامه و دریافت اپلیكیشن می توانند به لینك زیر رجوع كنند.
http: //cme.sbmu.ac.ir/course/view.php?id=۵۴۹&username=guest
منبع:

1398/12/19
21:13:52
3.3 / 5
3453
تگهای خبر: آموزش , اپل , اندروید , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین