داغ ترینها: ....

فروشگاه های اپل تعطیل شد

فروشگاه های اپل تعطیل شد

به گزارش كمیاب آنلاین اپل در كنار بسیاری دیگر از فروشگاه های آمریكایی از تعطیلی و بسته شدن تمامی فروشگاه های خرده فروشی خود در كشورهای مختلف به منظور پیشگیری از انتشار ویروس كرونا اطلاع داده است.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، بر مبنای خبری كه در رویترز آمده است، اپل كه بدون شك یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در جهان و ایالات متحده آمریكا به حساب می آید، اخیرا اعلام نموده كه به منظور حفظ سلامت و بهداشت جوامع و پیشگیری از انتشار بیشتر ویروس كرونا تمامی فروشگاه های خرده فروشی خویش را در جهان تعطیل خواهد نمود.
این در شرایطی است كه بسیاری دیگر از شركت های آمریكایی هم به تعطیلی و بستن فروشگاه های خود در كشورهای مختلف اقدام نموده اند.
بر مبنای اطلاعیه ای كه در وب سایت رسمی این شركت انتشار یافته است، تمامی فروشگاه های خرده فروشی اپل در كشورهای مختلف به جز چین تا تاریخ ۲۷ مارس سالجاری میلادی تعطیل خواهد شد.
از دیگر شركت هایی كه به بستن فروشگاه های خود اقدام نمودند می توان به اپراتورهای مخابراتی ورایزن و تی موبایل اشاره نمود كه اعلام نموده اند: تمامی فروشگاه های خویش را در ایالات متحده آمریكا به صورت موقت تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند كرد.
آنها در بیانیه های انتشار یافته خود عنوان كرده اند كه این اقدام به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناك كرونا و ترغیب كاربران و شهروندان به ماندن در منزل صورت گرفته است.
ویروس خطرناك و مرگبار كرونا با سر منشأ چین تابحال بالغ بر ۱۵۳ هزار نفر را در كشورهای مختلف جهان درگیر و آلوده كرده و جان بیشتر از ۵۷۰۰ نفر را هم گرفته است.1398/12/25
23:16:53
2.5 / 5
3325
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین