داغ ترینها: ....
عنابستانی:

اگر شرایط امنیتی آرام شود می توان محدودیت پلت فرم ها را برداشت

اگر شرایط امنیتی آرام شود می توان محدودیت پلت فرم ها را برداشت

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر شرایط امنیتی آرام شود می توان پلت فرم های دارای محدودیت را باز کرد، اما همزمان باید پلت فرم های داخلی تقویت شوند تا به مرور کسب وکارها به سمت آنها سوق پیدا کنند.


علی اصغر عنابستانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: امنیت و آرامش مساله بسیار مهمی است و مادر تمام توسعه و پیشرفت هاست، بدین سبب امیدوار هستم شرایط امنیتی کشور شرایط مناسبی باشد تا متولیان امر و شورای عالی امنیت ملی که بصورت مشخص این دستور محدودیت موقت را برای مردم صادر کرده، این محدودیت را بردارند و اوضاع به روال عادی برگردد.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه معتقدم که پلت فرم ها باید بتوانند در روال عادی کار کنند، اشاره کرد: اما آن طرف هم باید تلاش بسیار زیادی شود که پلت فرم های داخلی که می توانند بستر مناسبی برای کسب وکار و رفاه اجتماعی باشند تقویت شده و زیرساخت هایشان تقویت شود. همین طور پهنای باند بیشتری به آنها اختصاص داده شود تا پلت فرم های خارجی بستر لطمه و نا امنی در کشور ایجاد نکنند.
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اینطور نمی گردد که ما بگوییم چون پلت فرم های خارجی بستر ایجاد شغل در کشور شدند، پس هر صدمه ای به کشور بزنند و جرات نداشته باشیم با آنها برخورد نماییم و کاری انجام دهیم.
عنابستانی اظهار داشت: اگر الان شرایط امنیتی آرام شود و شورای عالی امنیت تصمیم بگیرد که این پلت فرم ها را باز کند تا بتوانند روال عادیشان را سیر کنند، همزمان با این مساله باید پلت فرم های داخلی تقویت شوند به گونه ای که به مرور کسب وکارها به سمت آنها سوق پیدا کرده و در پلت فرم های داخلی حضور پیدا کنند.
منبع:

1401/08/05
14:01:30
0.0 / 5
529
تگهای خبر: كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین