داغ ترینها: ....

كرونا و تاخیر در عرضه اپلیكیشن های جدید گوگل پلی استور

كرونا و تاخیر در عرضه اپلیكیشن های جدید گوگل پلی استور

به گزارش كمیاب آنلاین به نظر می آید كه شیوع گسترده ویروس كرونا سبب شده كه تایید اپلیكیشن های جدید برای عرضه و عرضه در گوگل پلی استور با تأخیر قابل توجهی مواجه شود.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، همزمان با شیوع گسترده ویروس كرونا خیلی از شركت های بزرگ همچون غول های تكنولوژی نظیر گوگل از تمامی كاركنان و پرسنل خود درخواست كرده اند كه به منظور پیشگیری از انتقال و انتشار بیشتر این بیماری و حفظ سلامت و بهداشت جامعه، تمامی كار و فعالیتهای شغلی خویش را از منزل و به صورت دوركاری انجام دهند. این كار با اینكه به قطع زنجیره گسترش و انتقال ویروس كرونا كمك بسزایی می كند اما در فعالیت این شركت های بزرگ اختلال و مشكلات گوناگونی را هم به وجود آورده است.
طبق گزارش وب سایت انگجت، گوگل اخیرا با ارسال ایمیلی به توسعه دهندگان اپلیكیشن های اندرویدی اعلام نموده كه تحت تأثیر شیوع این ویروس خطرناك اپلیكیشن های جدیدی كه قرار بود بر روی پلتفرم فروشگاه گوگل پلی استور عرضه شده و قرار بگیرند با تأخیر هفت روزه یا بیشتر تایید و عرضه خواهند شد.
مقامات گوگل علت تاخیر در تایید اپلیكیشن های جدید را دوركاری كاركنان و متخصصان این شركت تغییر در زمان بندی و هماهنگی انجام كارها عنوان كرده اند و ضمن عرض پوزش از توسعه دهندگان اپلیكیشن های مذكور از آنها درخواست كرده اند كه در مقابله با انتقال و انتشار ویروس كرونا در بین همكاران گوگل كه امكان دارد سلامت آنها را به خطر بیاندازد، نهایت شكیبایی و همكاری لازم را داشته باشند.
آلفابت، شركت مادر گوگل، همچون بسیاری دیگر از شركت های بزرگ از زمان شیوع گسترده ویروس كرونا در ایالات متحده آمریكا و كانادا از كاركنان و پرسنل خود در دفاتر و مراكز مختلف خود در آمریكای شمالی تقاضا كرده بود تا به صورت دوركاری به فعالیتهای شغلی خود ادامه دهند.
هرچند گوگل در این گزارش مشخص نكرده كه اپلیكیشن های مذكور در كدام دسته بندی قرار دارند اما به قول بعضی از كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری، به نظر می آید كه اپلیكیشن های در رابطه با رده سنی كودكان و نوجوانان با عنایت به حساسیت بالایی كه برای آنها وجود دارد، نیازمند تایید رسمی و بررسی های دقیق كارشناسان و متخصصان گوگل هستند و گوگل هم ترجیح می دهد در این خصوص عجله ای نكند تا بعداً برای آن و كاربران اندرویدی مشكلی به وجود نیاید.1398/12/28
23:19:44
2.5 / 5
3460
تگهای خبر: اپل , اختلال , اندروید , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین