داغ ترینها: ....

چگونه ماهی 100 هزار دلار از شبکه های اجتماعی پول درمی آورند؟

چگونه ماهی 100 هزار دلار از شبکه های اجتماعی پول درمی آورند؟

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، برای به دست آوردن ماهانه ۱۰۰ هزار دلار از یوتیوب، اینستاگرام و تیک تاک، باید تعداد مشخصی دنبال کننده داشته باشید و از قوانین این شرکت ها پیروی کنید.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، اینفلوئنسرها در شبکه های اجتماعی مثل تیک تاک، اینستاگرام و یوتیوب می توانند پول زیادی را به دست بیاورند اما این امر وابسته به تعداد دنبال کننده ها و هم میزان بازدید محتوایی است که به اشتراک می گذارند.
ستاره هایی مثل دوئین جانسون (د راک)، کایلی جنر و کریستیانو رونالدو که هر کدام بیشتر از ۲۰۰ میلیون فالوور در اینستاگرام دارند، در برابر هر پُستی که منتشر می کنند می توانند بیشتر از یک میلیون دلار درآمد داشته باشند، اما اینفلوئنسرهای معمولی برای به دست آوردن پول از فضای مجازی نیازی به این تعداد دنبال کننده ندارند.
الجزیره گزارشی به نقل از «سی ان بی سی» را منتشر نموده که در آن به این مورد پرداخته شده است که اینفلوئنسرهای هر کدام از شبکه های اجتماعی برای به دست آوردن ماهانه ۱۰۰ هزار دلار به چند دنبال کننده نیاز دارند؟
در این گزارش تعداد دنبال کننده لازم برای کسب درآمد از هر شبکه اجتماعی عنوان شده است. مشروح این گزارش را در زیر می خوانید:
یوتیوب
تعداد دنبال کننده های اینفلوئنسر یوتیوب نباید کمتر از ۱۰۰۰ نفر باشد و هم سالانه باید ۲۴ میلیون بازدید داشته باشد تا بتواند هر ماه ۱۰۰ هزار دلار از فعالیتش در یوتیوب کسب درآمد کند.
برای کسب درآمد از کانالتان در یوتیوب باید در برنامه «YouTube’s Partner Programme (YPP)» که شریک یوتیوب هست هم ثبت نام نمایید و بعد از راه تبلیغات همراه با ویدیوهایی که به اشتراک می گذارید، کسب درآمد کنید.
برای پیوستن به یوتیوب پارتنر، باید حداقل هزار نفر کانال یوتیوب شما را دنبال کنند و در خلال ۱۲ ماه پیش از ارسال درخواست، بیشتر از ۴ هزار ساعت بازدید گرفته باشید. همینطور باید یک حساب در رابطه با کانال خود در «AdSense» هم داشته باشید.
متوسط درآمد یوتیوبرها ۷.۶۰ دلار برای هر هزار بازدید تخمین زده شده است که ۴۵ درصد آن به شرکت گوگل تعلق می گیرد.
اینستاگرام
اگر می خواهید از اینستاگرام هر ماه ۱۰۰ هزار دلار درآمد کسب کنید باید بیشتر از ۵ هزار دنبال کننده و هم ۳۰۸ پست در طول یک سال در این شبکه اجتماعی معروف داشته باشید.
به نظر می رسد درآمدزایی از شبکه های اجتماعی کار چندان سختی نیست. اچ بی وی در مستند جدیدی که تولید کرده به این می پردازد که چگونه افراد عادی می توانند از راه فعالیت در شبکه های اجتماعی درآمدزایی کنند و به شهرت برسند.
اینفلوئنسری که بیشتر از یک میلیون فالوور دارد می تواند به ازای هر پست تبلیغاتی که منتشر می کند، بیشتر از ۲۵۰ هزار دلار به دست آورد.
تیک تاک
تیک تاکرها باید بیشتر از ۱۰ هزار دنبال کننده و سالانه ۲۷۰ میلیون بازدید داشته باشند تا بتوانند ماهانه ۱۰۰ هزار دلار از این شبکه اجتماعی به جیب بزنند.
مانند یوتیوب، تیک تاک هم یک برنامه اشتراکی به نام «TikTok Creator Fund » دارد که اینفلوئنسر ها باید عضو آن باشند. پیوستن به این شبکه اجتماعی شرایطی دارد همچون این که تولیدکننده محتوا باید مقیم یکی از کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، اسپانیا یا ایتالیا باشد، زیر 18 سال نباشد، کمتر از ۱۰۰ هزار دنبال کننده نداشته باشد، هر محتوایی که در تیک تاک منتشر می کند در طول ۳۰ روز حداقل ۱۰۰ هزار بازدید بخورد و همینطور صفحه او باید از دستورالعمل های تیک تاک پیروی کند.
برای آگاهی از این که با تعداد دنبال کننده های خود در شبکه های اجتماعی چقدر می توانید درآمد کسب کنید، می توانید از ماشین حسابی که سایت (Lickd.co) عرضه کرده، استفاده کنید.
منبع:

1401/08/16
10:11:26
0.0 / 5
559
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین