داغ ترینها: ....
ایلان ماسك:

توییتر بلو احتمالا تا آخر هفته آتی برمی گردد

توییتر بلو احتمالا تا آخر هفته آتی برمی گردد

کمیاب آنلاین: ایلان ماسک، مالک میلیاردر توییتر اعلام نمود توییتر بلو احتمالاً تا آخر هفته آتی برمی گردد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، توییتر روز جمعه سرویس اشتراکی توییتر بلو که شامل تیک آبی احراز هویت است را در پی رشد قارچ گونه حساب های جعلی، متوقف کرد.

تیک آبی قبل از این مختص حسابهای سیاستمداران، شخصیتهای معروف، روزنامه نگاران و سایر چهره های عمومی بود و هویت آنها را تائید می کرد. اما تیک آبی حالا به عنوان گزینه سرویس توییتر بلو با هزینه اشتراک ماهانه هشت دلار برای همه کاربران عرضه شده است تا همزمان با خروج آگهی دهندگان از توییتر، به افزایش درآمد این شرکت شبکه اجتماعی کمک نماید.

چندین کاربر روز جمعه گزارش کردند گزینه اشتراک جدید برای تیک احراز هویت توییتر بلو، ناپدید شده و یک منبع مطلع به رویترز اظهار داشت: عرضه این سرویس فعلا متوقف شده است. اما توییتر در این زمینه اظهارنظر نکرد.

حساب پشتیبانی توییتر که برچسب رسمی داشت، در توییتی اعلام نمود: برای مبارزه با جعل هویت، این پلت فرم برچسب رسمی را به برخی از حسابهای کاربری افزوده است. این برچسب چهارشنبه گذشته معرفی شده بود اما ساعاتی بعد توسط ایلان ماسک کنسل شد.

بر اساس گزارش رویترز، ایلان ماسک در اولین ایمیلی که پنج شنبه گذشته به کارمندان توییتر فرستاد، اعلام نمود توییتر اگر نتواند درآمد اشتراک را برای جبران کاهش درآمد تبلیغاتی افزایش دهد، قادر نخواهد بود در رکود اقتصادی در پیش، دوام بیاورد.

منبع:

1401/08/23
12:01:23
0.0 / 5
518
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین