داغ ترینها: ....
گودرزی:

محدودیت پلت فرم ها برای احیای مشاغل صدها هزار ایرانی رفع گردد

محدودیت پلت فرم ها برای احیای مشاغل صدها هزار ایرانی رفع گردد

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: راه ادامه حیات طیبه نظام عزتمند حفظ وفاق اجتماعی، یعنی توافق جمعی اعضای ملت و اصول و روش های مشترک و نظم وفاقی برخاسته از این اعتقاد و باور مردم است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، حسین گودرزی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز چهارشنبه (25 آبان) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بی شک منشأ اعتراضات اخیر صرف نظر از موج سواری داعشیان و ضد انقلاب، انباشت ناکارآمدی و کج کارکردی حوزه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است و پیرامون هر یک به فراخور این فرصت اندک و ضرورت تبدیل آن به فرصتی برای تقویت وفاق و انسجام اجتماعی نکاتی عرض می کنم.
ایشان سپس خطاب به جوانان وطن اظهار داشت: بیگانگان و در رأس آنان آمریکا و رسانه های غربی هیچ گاه جز پی جویی مطامع و ادامه استعمار خود بدنبال خیر و رستگاری ملت ما نبوده و نیستند. در زمینه اجتماعی به نظر می آید با اهمیت ترین نیاز کشور تکیه بر وفاق اجتماعی و نظم وفاقی برخاسته از قاعده جامعه است. طبق اصل 6 قانون اساسی، امور کشور باید با اتکا به آرای عمومی و از راه انتخابات اداره شود و امام عظیم الشأن میزان را رای ملت و رهبر فرزانه انقلاب این نظام را مردمسالاری دینی می خوانند. پس راه ادامه حیات طیبه این نظام عزتمند حفظ وفاق اجتماعی، یعنی توافق جمعی اعضای ملت و اصول و روش های مشترک و نظم وفاقی برخاسته از این اعتقاد و باور مردم است.
نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گروه ها و اقشار مختلف از جوانان، اقوام، مذاهب، زنان و احزاب باید احساس کنند راه ورود آنان برای اداره کشور باز است و جایگاه و نقش خودرا در کانون و نه حاشیه نظام احساس کنند، اشاره کرد: در زمینه فرهنگی سیاستگذاری دستگاه فرهنگی و رسانه ای کشور سال هاست ناکارآمدی خودرا در برخورد و اتخاذ سیاستگذاری درست با دوگانه سازی ها در مولفه های هویت بخش ملت یعنی عناصر هویت ملی نشان داده است. روش هایی مانند مقابل یکدیگر قراردادن دو دوره اسلامی و باستان تاریخ ملت ایران و دو قطبی سازی از عناصر مختلف دینی، ایرانی و قومی این ملت، ناخواسته به شکل گیری یک هویت مغشوش و سردرگم بلکه بحران هویت در جامعه به ویژه برای نسل جوان و رخنه در یکپارچگی ملت دامن زده است.
گودرزی اضافه کرد: این در شرایطی است که آخرین راهبرد اندیشکده های نظام سلطه و دستور صادره برای رسانه های غربی چنانکه این روزها در صحبت لو رفته خبرنگار بی. بی. سی شنیدیم، تجزیه ایران بوسیله تمرکز بر جدایی خواهی اقوام ایرانی است و با کمرنگ شدن حلقه های پیوند و تعلق خاطر چند هزاره اقوام و ملت ایران ناخواسته در راه راهبرد دشمنان وحدت و یکپارچگی حرکت کرده ایم و الان زمان گفت و گو و تصمیم برای سیاستگذاری های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی متناسب با واقعیت ها و نیازها است و با اهمیت ترین جراحی سخت و شجاعانه این روزها بازکردن دروازه های تصمیم گیری است.
ایشان سپس اشاره کرد: بار دیگر از مسئولین می خواهم محدودیت پلت فرم ها را برای احیای مشاغل صدها هزار ایرانی که در دو ماه گذشته به خیل بیکاران پیوسته یا به سمت فیلترشکن ها کوچ کرده اند و همین طور تبادل اطلاعات و ارتباطات اجتماعی مرتفع کنند، چنانکه هیچ جامعه ای مانند دین، ملت و انقلاب ما پیام نو و قابل عرضه برای جهانیان و در فضای اجتماعی ندارد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نسبت به افاضات جدید رییس جمهور آذربایجان می گویم که نام آذربایجان گویای تبار و ریشه تاریخی قوم آذری آن دیار جدا افتاده از مام میهن است، صفحات شمال غرب ایران نام از آتروپاتگان سردار ایرانی و حاکم ساتراپ ماد صغیر در عصر هخامنشی دارند که مورخان و جغرافیدانان فارسی نویس قرون اولیه اسلامی آتروپاتگان را آذرآبادگان و عربی نویسان آنرا آذربایجان نگاشته اند.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مسائل حوزه انتخابیه اش بیان کرد: با تقدیر از ریاست قوه قضائیه، دادستانی کل و تهران، وزیر صمت و ایمیدرو جهت راه اندازی فولاد و ذوب آهن ازنا، ضرورت همکاری همه بخش ها تا رسیدن به تولید این شرکت را خواستارم.
وی ضمن تقدیر از وزرای راه و دفاع در تصویب تبدیل و توسعه شهرک مسکونی صنایع دفاع دورود به شهر جدید و واگذاری به مردم نیازمند مسکن، اظهار داشت: ضرورت تسریع در این اقدام اساسی را متذکر می شود.
گودرزی در آخر از همه کارآفرینان، سرمایه گذاران و صاحبان ایده و ابتکار برای سفر به پایتخت طبیعت ایران، سرزمین مزیت های کم مانند دورود و ازنا و سرمایه گذاری در بخش های صنعت، کشاورزی، دام، گردشگری، معدن، آب و آبزیان و منطقه ویژه اقتصادی ازنا دعوت کرد.
منبع:

1401/08/26
12:07:44
5.0 / 5
544
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین