داغ ترینها: ....
مدیر عامل شركت ملی پست:

حال کسب وکارهای اینترنتی رو به بهبود است

حال کسب وکارهای اینترنتی رو به بهبود است

کمیاب آنلاین: مدیر عامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به این که خیلی از کسب وکارها به پلت فرم های داخلی مهاجرت کرده اند، از افزایش درآمد و ترافیک پست در آبان ماه سال جاری آگاهی داد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمود لیائی-معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران- با اشاره به مهاجرت کسب وکارها از پلت فرم های خارجی به پلت فرم های بومی، اظهار داشت: برمبنای قراردادهایی که پست با پلت فرم های داخلی برای جابجایی مرسولات آنان دارد، بطور متوسط بیش از ۳۰ درصد افزایش ترافیک داشته اند.

وی با اشاره به کاهش درآمد و ترافیک پست در مهر ماه گذشته پس از محدودیت های اعمال شده برای برخی پلت فرم های خارجی، از افزایش درآمد و ترافیک این شرکت در آبان ماه نسبت به مهرماه آگاهی داد و اضافه کرد: درآمد شرکت ملی پست و ترافیک مرسولات در آبان ماه نسبت به مهر ماه سال جاری به ترتیب ۲۷ و ۱۶ درصد افزایش داشته است.

مدیر عامل شرکت ملی پست، با اشاره به این که بخشی زیادی از لجستیک و جابجایی کالاهای فروخته شده توسط کسب و کارهای اینترنتی بوسیله پست به انجام می رسد، وضعیت ترافیک و درآمد پست را شاخص مناسبی برای نشان دادن وضعیت کسب و کارهای اینترنتی دانست و اظهار داشت: افزایش ترافیک مرسولات و همین طور درآمد شرکت پست در یک ماه گذشته نشان میدهد که حال کسب و کارهای اینترنتی رو به بهبود است.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، لیائی با اشاره به جابه جایی ۲۵۶ میلیون مرسوله توسط پست در سال گذشته، اشاره کرد: امسال پیش بینی کرده ایم که بتوانیم ۳۰۰ میلیون مرسوله را جابجا نماییم.

گفتنی است بخشنامه پشتیبانی از کسب و کارهای اینترنتی ۱۰ مهر ماه توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی گردید. این بخشنامه که ۱۴ ماده دارد ۳۰ نوع حمایت دولتی از کسب وکارها و پلت فرم های داخلی را شامل می شود که می توان به ارائه خدمات پستی اشاره نمود. در این بخشنامه تاکید شده تخفیفی در زمینه خدمات پستی ارائه شود که کاربران کسب و کارهای دیجیتال می توانند از آن بهره گیرند.

منبع:

1401/09/11
13:21:37
0.0 / 5
542
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین