داغ ترینها: ....

مخابرات و 1000 میلیارد تومان لاوصولی

مخابرات و 1000 میلیارد تومان لاوصولی

کمیاب آنلاین: برای تحقق نوسازی شبکه مخابرات کشور بمنظور خدمت رسانی شایسته به مشتریان، منابع مالی لازم است تا با پشتیبانی از مجموعه مخابرات، حوزه ارتباطات کشور به سمت خدمات مبتنی بر اقتصاد دیجیتال و فیبر نوری حرکت نماید.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام با بیان این مطلب اظهار داشت: اگر مخابرات نتواند سرویس دهی مناسب و مطلوب داشته باشد، خیلی از صنایع و کارخانجات تجهیزات مخابراتی با خطر از دست دادن درآمد خود روبرو می شوند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: حالا کارخانجات تولید فیبر و کابل سازی با ۲۰درصد ظرفیت کار می کنند و اگر مخابرات نتواند به عنوان بزرگ ترین مشتری این صنایع، سرویس دهی مناسب داشته باشد، خیلی از این کارخانجات با توقف تولید و حتی بیکاری کارکنان مواجه می شوند.

وی با اعلان اینکه مشتریان هم در زمینه تلفن ثابت و هم دیتا باید پایداری شبکه را احساس کنند، اظهار داشت: عدم وجود منابع مالی لازم برای توسعه بازسازی شبکه و سرقت کابل های مخابراتی از مشکلات موجود است.

بیدخام اظهار داشت: هم اکنون حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان لاوصولی در شرکت داریم، باتوجه به تورم و افزایش حقوق پرسنل و میزان زیادی از درآمد صرف منابع انسانی می شود که اگر این منابع تامین نشود، مشکلات مربوط به کارکنان ادامه پیدا می کند.

وی که در یک برنامه رادیویی سخن می گفت، اشاره کرد: شرکت مخابرات اگر به اینجا رسیده بواسطه زحمات و تلاشهای عزیزان بازنشسته است، برند شرکت مخابرات قدیمی ترین برند ارتباطی کشور است که اگر ارتقاء و توسعه پیدا کرده بواسطه این عزیزان بوده و مطالبات قانونی آنها قطع به یقین باید پرداخت گردد و هیات مدیره مصوبات خوبی دراین زمینه دارد که امیدواریم با تامین منابع لازم این امر محقق شود.

بیدخام اظهار داشت: مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص استخدام ایثارگران شاغل در ارگان ها و سازمان ها از اهمیت زیادی برخوردارست و در صورت تامین منابع مالی موردنیاز از سمت دولت این امر محقق می شود.
منبع:

1401/09/13
15:00:59
1.7 / 5
613
تگهای خبر: استخدام , تلفن , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین