داغ ترینها: ....

گسترش شبکه تلفن ثابت در کوی زردشت اهواز

گسترش شبکه تلفن ثابت در کوی زردشت اهواز

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه تلفن ثابت در یکی از مناطق کلانشهر اهواز اطلاع داد.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با نصب و راه اندازی تجهیزات و منصوبات مخابراتی پیشرفته، شبکه تلفن ثابت در منطقه زردشت اهواز توسعه و ارتقا یافت.

وی اضافه کرد: با توسعه شبکه فیبر نوری، به منظور عرضه خدمات نوین ارتباطی به شهروندان و فراهم شدن زیرساخت های ارتباطی، تجهیزات نسل ۴ کافوهای نوری gpon در کوی زردشت اهواز نصب و افتتاح شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: با نصب و راه اندازی این تجهیزات، کیفیت ارتباط تلفنی و دیتای adsl خانگی مشترکین تلفن ثابت تا سرعت ۲۴ مگابیت بر ثانیه افزوده شد.

فلاح زاده افزود: با نصب این کافوی نوری جدید، امکان افزایش سرعت دیتای adsl خانگی با نصب تجهیزات vdsl تا ۵۰ مگابیت بر ثانیه فراهم است.

وی اضافه کرد: متقاضیان و مشترکین می توانند جهت بهره مندی از خدمات نوین ارتباطی و دیتای تلفن ثابت با شماره تلفن ۲۰۲۰ تماس و نسبت به ثبت نام اینترنت خانگی با سرعت های متنوع و بسته های مقرون به صرفه اقدام نمایند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: با نصب کافوی نوری جدید پیش شماره های مشترکین تلفن ثابت در کوی زردشت اهواز از ۳۳۹۲۶ به ۳۳۹۳۱ تغییر یافت.

منبع:

1401/09/27
11:24:43
0.0 / 5
583
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین