داغ ترینها: ....

تغییر شناسه شبكه ایرانسل برای دعوت به مقابله با كرونا

تغییر شناسه شبكه ایرانسل برای دعوت به مقابله با كرونا

كمیاب آنلاین: ایرانسل شناسه شبكه خودرا بطور موقت به «خانه بمانیم» تغییر داد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در امتداد فرهنگ سازی هرچه بیشتر برای در خانه ماندن مردم عزیز ایران، در جهت تاكید بیشتر برای دعوت به مقابله با شیوع بیماری كرونا، ایرانسل بطور موقت شناسه یا نام شبكه خودرا از Irancell به KhaneBemanim-Irancell تغییر داده است.
این تغییر در خیلی از گوشیهای تلفن همراه، در قسمت بالای صفحه قابل رؤیت است و در بعضی از گوشیهای تلفن همراه در قسمت تنظیمات شبكه، انتخاب شبكه، مشاهده می شود.
ایرانسل امیدوار است از این طریق نیز بتواند به تمامی مشتركان یادآوری كند كه با«در خانه ماندن» می‎توان جلوی گسترش هرچه بیشتر ویروس كرونا را گرفت.
پیش از این نیز ایرانسل بعنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای تسهیل زندگی و آگاه سازی مشتركان درباره ویروس همه گیر شده كرونا، اقداماتی برای آموزش آنلاین، ارائه 100 گیگابایت اینترنت ثابت رایگان، دوركاری حداكثری كاركنان، بستر سازی برای ایجاد جلسات برخی نهادها، سازمان ها و كسب و كارها، ارائه كمك نقدی به مراكز درمانی و نهادهای در رابطه با پیشگیری این بیماری، رایگان كردن محتواهای ارائه شده در تلویزیون اینترنتی لنز، ارائه مكالمه رایگان به مدافعان سلامت، افزایش درگاه های پرداخت در اپلیكیشن ایرانسل من و تغییر اعلان های اطلاع رسان تماسهای شبكه را به نتیجه رسانده است.
ایرانسل اهتمام دارد باتوجه به شیوع بیماری كرونا در كشور، شرایطی را فراهم آورد تا مشتركان در امنیت بهداشتی حداكثری، به كارهای خود بپردازند. 2121


منبع:

1399/01/08
23:27:54
5.0 / 5
3054
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اپراتور , اپل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین