داغ ترینها: ....
از ۱۴ دی ماه آغاز می شود

برقراری پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام

برقراری پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام از برقرار شدن پروازهای داخلی و بین المللی از مبدا این فرودگاه آگاهی داد و اظهار داشت: پروازهای این فرودگاه از چهاردهم دی ماه امسال به مقصد مشهد مقدس و از پانزدهم دی ماه به مقصد نجف اشرف شروع می شود.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مجتبی شمس نژاد اظهار داشت: باتوجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در بخش هوانوردی این فرودگاه وجود دارد، به همین دلیل رایزنی و مذاکراتی با ایرلاین ها با هدف انجام پروازهای داخلی و بین المللی انجام شده است و به همین دلیل از چهاردهم دی ماه امسال پروازها به مقصدهای مشهد مقدس و نجف اشرف از مبدا فرودگاه بین المللی پیام و بالعکس برقرار می شود.

شمس نژاد با اعلان اینکه این پروازها بصورت هفتگی و در ایام چهارشنبه و پنجشنبه به انجام می رسد، اشاره کرد: پرواز داخلی از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد مشهد مقدس و بالعکس از چهاردهم دی ماه هر چهارشنبه بصورت رفت و برگشت به انجام می رسد.

وی افزود: این پرواز ساعت ۱۸ هر چهارشنبه از مشهد مقدس در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و ساعت ۱۹ فرودگاه پیام را به مقصد مشهد مقدس ترک خواهدنمود.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام اشاره کرد: همین طور پروازها از مبدا فرودگاه بین المللی پیام به مقصد نجف اشرف از پانزدهم دی ماه و در ایام پنجشنبه به انجام می رسد.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وی ادامه داد: این پرواز ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه هر پنجشنبه از مبدا نجف اشرف در فرودگاه بین المللی پیام به زمین خواهد نشست و در ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه همان روز فرودگاه پیام را به سمت نجف اشرف ترک خواهدنمود.

منبع:

1401/10/11
14:39:21
3.3 / 5
612
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین