داغ ترینها: ....
وزارت ارتباطات اعلام كرد

تکذیب قطع سراسری اینترنت در ایام برگزاری کنکور

تکذیب قطع سراسری اینترنت در ایام برگزاری کنکور

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور اطلاعیه ای در رابطه با ادعای قطع اینترنت در روز برگزاری کنکور تاکید کرد: «وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از اساس مبحث نشر خبر قطع اینترنت را به دلایلی چون برگزاری کنکور سراسری تکذیب می کند و تابحال در این ارتباط نه چیزی تصویب و نه ابلاغ گردیده است.»


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، "متأسفانه هر از چند گاهی بعضی از مقامات غیرمسئول اظهاراتی را مطرح می کنند که خارج از چارچوب وظایف و اختیارات آن هاست. پیشتر هم چنین شایعاتی در خصوص قطع اینترنت در روز سوم دی مطرح شده بود که حالا بر بی پایه و بی اساس بودن آن بر همگان مشخص شده است. ضمن این که نشر چنین اظهارات غیرمسئولانه و خارج از چارچوب اختیارات و مأموریت های سازمان های مختلف سبب ضربه به امنیت روحی و روانی مردم و کاربران محسوب می شود".
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیرو مبحث مطرح شده از جانب یکی از مسؤلان در ارتباط با قطع اینترنت در روز برگزاری کنکور اعلام نموده است: "پرواضح است که سرویس اینترنت از ضروریات زندگی روزمره مردم است و وزارت ارتباطات مأموریت برقراری ارتباط پایدار و با کیفیت را برعهده دارد و همواره می کوشد که از حقوق مردم در دسترسی به ارتباطات سریع، امن و ارزان حمایت و حفاظت کند؛ ازاین رو جز در موارد خاصی که آن هم توسط مراجع قانونی، تصمیم گیری می شود، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به هیچ عنوان حفظ پایداری و کیفیت ارتباط مردم را قربانی خواسته های غیرمنطقی نمی کند.
ضمن این که نشر چنین اظهارات غیرمسئولانه و خارج از چارچوب اختیارات و مأموریت های سازمان های مختلف سبب ضربه به امنیت روحی و روانی مردم و کاربران می شود".1401/10/15
20:25:59
0.0 / 5
544
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین