داغ ترینها: ....
منابع آگاه اعلام كردند

صفحه لمسی به کامپیوتر های اپل می آید

صفحه لمسی به کامپیوتر های اپل می آید

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، اپل سرگرم کار برای افزودن صفحات لمسی به کامپیوتر های مک خود است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، بلومبرگ به نقل از منابع آگاه ضمن اعلام این خبر، نوشت: اولین کامپیوتر مک مجهز به صفحه لمسی امکان دارد تا سال ۲۰۲۵ در جهت ارتقای مدل "مک بوک پرو"، توسط اپل ارائه شود.

به گفته منابع آگاه، مهندسان اپل سخت مشغول کار روی این پروژه هستند که نشان داده است این شرکت به شکل جدی می خواهد کامپیوتر های مک مجهز به صفحه لمسی را تولید نماید. با این وجود، طرحهای مذکور نهایی نشده و امکان دارد تغییر کند.

این شرکت به مدت یک دهه مدعی بود که صفحه های لمسی در لپ تاپها به خوبی کار نمی کنند و اگر کسی رابط کاربری لمسی می خواهد، آی پد، گزینه بهتری خواهد بود. اپل همینطور نگران بود که مک لمسی، به فروش آی پد ضربه بزند.

اما رقیبان اپل، به شکل فزاینده صفحه های لمسی را به کامپیوتر ها اضافه کرده و این شرکت را برای انجام اقدام مشابه تحت فشار گذاشتند. افزایش فروش بازار مک در سال های اخیر هم، این کسب و کار را از فروش آی پد سودمندتر کرده و این شرکت می خواهد تا جایی که می تواند مدل های کامپیوتر خویش را جذاب نگه دارد.

بر اساس گزارش رویترز، اپل در اینباره حاضر نشد اظهارنظر کند.

منبع:

1401/10/23
14:17:51
0.0 / 5
534
تگهای خبر: اپل , بازار , پروژه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین