داغ ترینها: ....
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بیت کوین سقوط کرد

بیت کوین سقوط کرد

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، تحلیل و بررسی قیمت بیتکوین نشان داده است که یک روند نزولی از آغاز جلسه معاملاتی امروز در جریان بوده و بعد از رسیدن به بالاترین سطح در ۲۳هزار و۴۶۰ دلار، بیتکوین به صورت مداوم درحال کاهش بوده است و هم اکنون در سطح ۲۲هزاردلار معامله می شود. رمزارز محبوب در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۲.۳۵ درصد ارزش خویش را از دست داده است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از کریپتو، هم اکنون بازار منفی آشکار شده است؛ بعد از کاهش قیمت بیتکوین از روند نزولی که در چند روز گذشته وجود داشت، حجم کل معاملات برای بیتکوین نزدیک به ۴۴۲ میلیون دلار است. این دارایی دیجیتال با عنایت به ارزش بازار، جایگاه اول را در لیست ارزهای دیجیتال ارزش بازار سکه به خود مختص کرده است همینطور خروجی شدیدی از صرافی ها وجود دارد که می تواند نشان دهنده فشار فروش بیشتر در آینده نزدیک باشد.
تحلیل و بررسی یک روزه قیمت بیتکوین نشان داده است که از آغاز معاملات امروز، قیمت بیتکوین در روند نزولی بوده چونکه شرایط بازار نزولی شده است. قیمت طی چند روز گذشته در کوشش برای خروج از سطح مقاومتی ۲۳هزار و۴۶۰ دلاری بوده و در نتیجه توکن آغاز به کاهش کرده است.
نمودار فنی یک روزه قیمت بیتکوین نشان دهنده روند نزولی برای آینده است. بیتکوین هم اکنون زیر میانگین متحرک روزانه ۵۰ و ۱۰۰ معامله می شود. شاخص ار اس ای (RSI) یا شاخص قدرت نسبی بیتکوین در ۷۵.۵۲ قرار دارد که نشان دهنده روند تلفیقی قیمت است. یک شیب منفی در شاخص قدرت نسبی وجود دارد که به روند نزولی قیمت اشاره دارد. احساسات کلی شاخص قدرت نسبی کاهشی است و شاخص میانگین متحرک همگرایی/واگرایی (MACD یا MAC-D) بیتکوین هم اکنون در منطقه منفی زیر خط سیگنال قرار دارد که این مورد هم نشان دهنده تمایل بازار کاهشی است.
به صورت کلی، تحلیل و بررسی قیمت بیتکوین نشان داده است که اگر خریداران بزودی وارد عمل نشوند، انتظار می رود روند نزولی قیمتها ادامه یابد. هم اکنون، هیچ نشانه ای از بازگشت مجدد وجود ندارد ازاین رو معامله گران باید محتاط و مراقب هرگونه تغییر احتمالی در احساسات بازار باشند. گاوها اگر می خواهند قیمتها را بالاتر ببرند، باید جای پای محکمی بالاتر از سطح مقاومت ۲۳هزار و ۴۶۰ دلاری ایجاد کنند.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۰۶ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۹۸ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۱.۵۳ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۰۳ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸.۶۵ میلیارد دلار است که ۲۵.۹۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۵.۳۰ میلیارد دلار است که ۱۰.۹۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۴۲.۱۸ میلیارد دلار است که ۸۶.۷۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۳۵ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۲هزار و ۸۸۴.۳۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۱۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۱ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۲۶.۰۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۳۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۵ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۳۲۵.۳۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۰ درصد افزایش
۵- یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۹۹۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۳۹۹۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۴۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳.۳۶ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۳۹۲۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۰ درصد کاهش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۹۱۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۴۴ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۷۹ درصد افزایش
۹- سولانا
قیمت: ۲۳.۳۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۱۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۳۳ درصد کاهش
۱۰ -پولکا دوت
قیمت: ۶.۶۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۷۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۷ درصد افزایش
منبع:

1401/11/17
13:35:59
0.0 / 5
617
تگهای خبر: بازار , دیجیتال , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین