داغ ترینها: ....

قطعی کابل پروازهای لوفتهانزا را زمین گیر کرد

قطعی کابل پروازهای لوفتهانزا را زمین گیر کرد

به گزارش کمیاب آنلاین، به دنبال صدمه دیدگی کابل های پهنای باند دویچه تلکام که سبب مشکلات گسترده ارتباطات و فناوری اطلاعات شد، همه پروازهای روز چهارشنبه شرکت دویچه لوفتهانزا زمین گیر شدند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، سخنگوی لوفتهانزا اعلام نمود مشکلات بر سیستم های زمینی این شرکت همچون چک فعالیت ها تأثیر گذاشت. کنترل ترافیک هوایی آلمان، فرود هواپیماها را به فرانکفورت که پایگاه اصلی لوفتهانزاست، تغییر داد. هنوز مشخص نیست چه مدت طول خواهد کشید این مشکلات حل شود.
مرکز فعالیتهای پرواز جهانی لوفتهانزا در حومه فرودگاه فرانفکورت واقع شده و صدمه به لینک های ارتباطی این مرکز امکان دارد سبب بروز مشکلاتی در سیستمهای ارتباطات زمینی لوفتهانزا در سرتاسر جهان شود. این شرکت در توییتی تائید کرد مشکلات فناوری اطلاعات ناشی از کار ساخت در منطقه فرانکفورت بوده است. پروازها به فرودگاه های دیگر آلمان همچون نورمبرگ، کلن و دوسلدورف منتقل شدند.
طبق گزارش بلومبرگ، سخنگوی دویچه تلکام اظهار نمود: از روز سه شنبه، چهار کابل فیبر نوری در راه ریلی دویچه بان، صدمه دیدند. این کابل ها به علت حفاری ها در طول کاری که ارتباطی به دویچه تلکام نداشت، صدمه دیدند. این شرکت، دو کابل را تعمیر کرده و همچنان سرگرم کار برای تعمیر کابل های دیگر است.
منبع:

1401/11/27
12:48:36
3.3 / 5
498
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین