داغ ترینها: ....
در گفت وگو با كمیاب آنلاین بررسی شد:

امکانات و زیرساخت های دورکاری در کشور فراهم نیست؟

امکانات و زیرساخت های دورکاری در کشور فراهم نیست؟

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، یک فعال حوزه کار با اشاره به اینکه در دورکاری باید تمام امکانات و ابزار کار برای انجام فعالیت مهیا باشد، معتقد است: تا وقتی که بسترها و زیرساخت ها در کشور فراهم نباشد، اجرای دورکاری موفقیت لازم را نخواهد داشت.



علی اصلانی در گفتگو با ایسنا، با اعتقاد به موفق نبودن دورکاری در ایران اظهار نمود: یکی از علل ادامه دار نبودن دورکاری در کشور اینست که زیربنای دورکاری در کشور ما آماده نیست. هم اکنون اینترنت که برای انجام فعالیت ها نیاز است، شرایط لازم را ندارد و اگر بخواهیم فرضا یک سند حسابداری را ثبت نماییم، با قطعی اینترنت و تاخیر در اجرا و سرعت پایین نت مواجه هستیم.

وی اضافه کرد: معتقدم شرایط دورکاری با چنین وضعیتی نمی تواند در کشور موفقیت آمیز باشد. سال های سال است که دولت ها درصدد استقرار دولت الکترونیکی هستند ولی هنوز تا رسیدن به آنچه مدنظر است، فاصله داریم.

اصلانی افزود: فضای مجازی و اینترنت از مهم ترین ابزارها برای دورکاری هستند ولی وقتی در این حوزه مشکل داریم طبعا اجرای دورکاری هم به مشکل برمی خورد.

این فعال حوزه کار با اشاره به اینکه در بحث دورکاری ارزیابی و معیار و ملاک مشخصی وجود ندارد، اظهار داشت: در دورکاری باید تمام امکانات و ابزار کار برای انجام فعالیت مهیا باشد. حتی هزینه های مربوط توسط کارفرما پرداخت می شود، نه این که افراد با هزینه شخصی پول تلفن یا اینترنت را بپردازند.

وی اظهار داشت: در تمام کشورها حقوق و مزایای افراد در حالت دورکاری به صورت کامل پرداخت می شود و امکانات مورد نیاز در اختیار فرد قرار می گیرد بنابراین معتقدم تا وقتی که بسترها و زیرساختها در کشور فراهم نباشد، اجرای دورکاری موفقیت لازم را نخواهد داشت.





منبع:

1401/11/30
10:39:47
0.0 / 5
480
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین