داغ ترینها: ....

شکایت از یوتیوب به دیده بان انگلیس

شکایت از یوتیوب به دیده بان انگلیس

به گزارش کمیاب آنلاین، سایت ویدئویی یوتیوب آلفابت با شکایت به دیده بان انگلیس بر سر جمع آوری غیرقانونی اطلاعات کودکان، روبروست.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، دفتر کمیسیونر اطلاعات انگلیس اعلام نمود شکایت یک گروه خیریه که مدعی شده است وبسایت اشتراک گذاری ویدئوی یوتیوب، قانون کودکان که در سال ۲۰۲۰ ارائه شد را نقض کرده و اطلاعات کودکان را به صورت غیرقانونی جمع آوری کرده است را بررسی خواهد نمود.

استفن بونر، معاون کمیسیونر دفتر کمیسیونر اطلاعات انگلیس اظهار داشت: بعنوان یک رگولاتور، انتظار داریم اطلاعات کودکان به صورت آنلاین، حفاظت شود. اگر چنین نشود، دست به اقدام خواهیم زد.

این قانون مشخص می کند مقررات محافظت از داده انگلیس چگونه برای خدمات دیجیتالی برای کودکان اعمال شود و نقض این مقررات، ریسک جریمه معادل چهار درصد از درآمد جهانی سالانه یک شرکت را به دنبال خواهد داشت. یوتیوب تابحال هدف تحقیقات رسمی این رگولاتور قرار نگرفته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، گروه خیریه ۵Rights و همینطور پدر سه کودک خردسال به رگولاتور انگلیس شکایت کرده اند که یوتیوب، اطلاعات مکان را جمع آوری کرده و عادت ها و ترجیح های حداکثر پنج میلیون کودک در انگلیس را مشاهده می کند.
1401/12/11
14:54:21
0.0 / 5
420
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , دیجیتال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین