داغ ترینها: ....

گزارش مالی سال 2019 هوآوی منتشر شد رشد پیوسته در زمینه های مختلف

گزارش مالی سال 2019 هوآوی منتشر شد رشد پیوسته در زمینه های مختلف

به گزارش كمیاب آنلاین هوآوی با بیان دستیابی به عملكرد مالی موفقیت آمیز در سال ۲۰۱۹، تصریح كرد به ارزش گذاری بیشتر برای مشتریان و جامعه متعهد است.هوآوی گزارش سالیانه مربوط به ۲۰۱۹ را منتشر نمود و جزئیات عملكرد مالی خویش را در این سال در اختیار عموم گذاشت. فروش جهانی این كمپانی در سال ۲۰۱۹ با افزایش سال به سال ۱۹.۱ درصدی، به ۱۲۳ میلیارد دلار رسید. هوآوی در همین حال به سود خالص ۹ میلیارد دلار و جریان نقد مالی ۱۳.۱ میلیارد دلار دست پیدا كرده كه نشان دهنده ۲۲.۴ درصد افزایش نسبت به سال قبل است. بعنوان بخشی از سرمایه گذاری دراز مدت هوآوی در زمینه نوآوری و پژوهش، این كمپانی در سال ۲۰۱۹ میلادی ۱۵.۳ درصد درآمد خویش را به تحقیق و توسعه اختصاص داد.
Eric Xu یكی از رئیس های هوآوی درباره این مورد گفته است: «۲۰۱۹ سالی خارق العاده برای هوآوی بود. علیرغم فشارهای خارجی شدید، تیم ما با یك هدف واحد به كار خود ادامه داد و آن ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان بود. به سختی برای به دست آوردن جایگاه و اعتماد فعلی مان و همینطور شریك هایمان در سرتاسر دنیا سعی كردیم و كسب و كارهای ما قدرتمند باقی ماند».
در سال ۲۰۱۹ كسب و كار مخابراتی هوآوی منجر به عرضه تجاری شبكه های نسل پنج (۵G) شد. جهت به كارگیری تجاری بیشتر و ترویج نوآوری های جدید در استفاده های ۵G این كمپانی مركز «ائتلاف در نوآوری» را با اپراتورهای سراسر دنیا تأسیس كرد. راهكار Huawei RuralStar می تواند مشكل پوشش شبكه موبایل در مناطق دوردست و صعب العبور را برطرف كند. این راهكار در بیشتر از ۵۰ كشور و منطقه استفاده شده و اینترنت موبایل را برای بیشتر از ۴۰ میلیون ساكن مناطق دوردست فراهم نموده است. در سال ۲۰۱۹ درآمد هوآوی از كسب و كار اپراتورهای مخابراتی موبایل با افزایش ۳.۸ درصدی به ۴۲.۵ میلیارد دلار رسید.
كسب و كار سازمانی هوآوی به حمایت خود از دیجیتالی شدن مشتریان در صنایع مختلف دنیا ادامه می دهد و این كمپانی بسترساز دنیای دیجیتال است. در سرتاسر دنیا بیشتر از ۷۰۰ شهر و ۲۲۸ كمپانی موجود در فهرست Fortune Global ۵۰۰ هوآوی را بعنوان شریك خود برای دیجیتالی شدن برگزیده اند. در سال ۲۰۱۹ هوآوی استراتژی خویش را با هدف ایجاد یك بستر غنی برای شكوفا شدن دنیای هوشمند اعلام نمود. بعنوان بخشی از این استراتژی، هوآوی سریع ترین پردازنده هوش مصنوعی دنیا را به نام Ascend ۹۱۰ و همینطور كلاستر آموزش هوش مصنوعی Atlas ۹۰۰ را معرفی نمود. در همین سال درآمد كسب و كار سازمانی هوآوی با ۸.۶ درصد رشد نسبت به سال قبل به ۱۲.۸ میلیارد دلار رسید.

كسب و كار كالاهای مصرفی هوآوی هم رشد قابل توجهی را تجربه نمود و در سال ۲۰۱۹ جمعاً ۲۴۰ میلیون گوشی هوشمند را روانه بازار كرد. همینطور این كمپانی خبر از پیشرفت های بزرگ در توسعه اكوسیستم Seamless AI Life برای وسایل و استفاده های مختلف داد كه دربرگیرنده كامپیوترهای شخصی، تبلت ها، وسایل پوشیدنی و صفحه های هوشمند است. در سال ۲۰۱۹ گردش مالی حاصل از فروش محصولات رده مصرف كننده این كمپانی با ۳۴ درصد رشد نسبت به سال ۲۰۱۸، به رقم چشمگیر ۶۶.۹ میلیارد دلار رسید.
Eric Xu در اینباره اظهار داشت: «در زمینه كسب و كار هرچه پیش می رویم، عوامل اثرگذار بیرونی پیچیده تر می شوند. ما باید قدرت رقابت محصولات و خدمات خویش را بهبود بخشیم و با كمك كردن به نوآوری ارزش بالاتری برای مشتریان و جامعه ایجاد نماییم. این تنها راه پیش روی ما جهت استفاده از فرصت تاریخی دیجیتالی و هوشمند شدن صنایع و دستیابی به رشد قابل توجه در دراز مدت است».
كلیه آمارهایی كه در گزارش سالیانه ۲۰۱۹ هوآوی آمده اند، به صورت مستقل از جانب كمپانی بین المللی KPMG تصدیق شده اند. برای دریافت گزارش سالیانه ۲۰۱۹ هوآوی به این آدرس رجوع كنید.
۲۱۲۱

1399/01/21
12:12:05
2.5 / 5
2794
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین