داغ ترینها: ....

واکنش وزارت ارتباطات به تاخیر پروازهای هما به سبب قطعی اینترنت

واکنش وزارت ارتباطات به تاخیر پروازهای هما به سبب قطعی اینترنت

به گزارش کمیاب آنلاین، رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات درباره ی قطع سیستم چکینگ بلیت 2 پرواز نجف و هامبورگ اظهار داشت: این اختلال به سبب سرقت کابل و سیم در اپراتور پارس آنلاین رخ داده و با پیگیری سازمان تنظیم مقررات رفع شده استبه گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، دو پرواز هما به نجف و هامبورگ امروز با تأخیر مواجه گردید که دراین زمینه حسام قربانعلی- سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران- درباره ی علت تاخیر پروازهای بین المللی هما در فرودگاه امام خمینی (ره) توضیح داد که با پیگیری ها متوجه شدند این تاخیرها به سبب قطعی سیستم چکینگ بلیت است که به سبب مشکل سرورهای ISP پارس آنلاین پیش آمده، این دیتاسنتر در پارس آنلاین قرار دارد اما متاسفانه مدیران پارس آنلاین پاسخگو نیستند.

طبق گفته وی مشکل اینترنت و عدم اتصال سیستم رزرویشن به چکینگ اتومات سبب بروز این مشکل شده است و هم اکنون همکاران ما چکینگ بلیت را در فرودگاه بصورت دستی انجام می دهند که منجر به تاخیر شده و همه تلاش خودرا می نماییم که این تاخیر به حداقل برسد، البته هم اکنون کار چکینگ پروازها تقریباً به انتها رسیده است.

در همین رابطه محمد احسان خرامید- رییس مرکز ملی اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات- با انتشار پستی در یک پیامرسان داخلی اعلام نمود: قطعی سیستم چکینگ هما به سبب مشکل در سرور شرکت ارائه دهنده است.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات درباره ی قطع سیستم چکینگ بلیت ۲ پرواز نجف و هامبورگ اظهار داشت: این اختلال به سبب سرقت کابل و سیم در اپراتور پارس آنلاین رخ داده و با پیگیری سازمان تنظیم مقررات رفع شده است. شبکه اینترنت کشور بدون مشکل درحال سرویس دهی است.
1402/01/01
15:13:51
0.0 / 5
1039
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین