داغ ترینها: ....

محبوب ترین نسخه اندروید به روایت گوگل

محبوب ترین نسخه اندروید به روایت گوگل

کمیاب آنلاین: تازه ترین آمار گوگل از توزیع اندروید نشان داد سهم بازار اندروید 13 از ژانویه دو برابر شده است اما اندروید 11 همچنان محبوبترین نسخه سیستم عامل موبایل این شرکت است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، در گذشته، گوگل بوسیله وب سایتی که بصورت عمومی قابل دسترس بود، آمار ماهانه درباب توزیع نسخه اندروید منتشر می کرد اما این روزها، این شرکت شفافیت کمتری در این زمینه دارد. شاید به سبب باشد که سیستم عامل اندروید از طرف اپل به سبب اینکه دستگاه های اندرویدی در دریافت تازه ترین نسخه تا چه حد کند هستند، مورد تمسخر قرار گرفته است. حالا گوگل برخی از آمار را بوسیله "اندروید استودیو" گاه و بیگاه منتشر می کند. بعد از انتشار آمار در ژانویه، بتازگی آمار جدیدی درباره ی توزیع اندروید انتشار یافته است.

سهم بازار اندروید ۱۳ در بین دستگاه های اندروید، در مقایسه با ژانویه دو برابر شده و از پنج درصد، به ۱۲.۱ درصد رسیده است. این عملکرد با گذشت هشت ماه از انتشار اندروید ۱۳، حاصل شده و در مقایسه با اندروید ۱۲ که تقریباً یک سال بعد از انتشار، ۱۳.۳ درصد سهم داشت، بهبود نشان میدهد.

بر اساس گزارش وب سایت جی اس مارنا، نکته جالب اینجاست که نسخه اندروید ۱۱ همچنان پراستفاده ترین نسخه اندروید از سال ۲۰۲۰ بوده و بعد از گذشته دو سال و نیم از زمان انتشار، ۲۳.۵ درصد سهم دارد که این نسخه را بالاتر از اندروید ۱۲ و اندروید ۱۲ ال، با مجموع سهم بازار ۱۶.۵ درصد قرار می دهد.

منبع:

1402/01/27
09:55:14
0.0 / 5
507
تگهای خبر: اپل , اندروید , بازار , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین