داغ ترینها: ....

به روزرسانی نقشه های ویز با اطلاعات مربوط به كروناویروس

به روزرسانی نقشه های ویز با اطلاعات مربوط به كروناویروس

كمیاب آنلاین: برنامه مسیریابی مشهور ˮویزˮ در به روزرسانی جدید خود با كمك از افراد جامعه، نقشه ها را به جزئیات در رابطه با بیماری همه گیر كووید-۱۹ مجهز كرده است.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اغلب مردم این روزها به علت سفارش به رعایت شرایط قرنطینه خانگی و فاصله گذاری اجتماعی، این روزها زیاد رانندگی نمی كنند، چون كه كمتر از خانه بیرون می آیند. اما گروه پشتیبان برنامه مسیریابی "ویز"(Waze) متعلق به شركت گوگل می داند كه دسترسی به جزئیات خاصی مانند بسته بودن یك مسیر می تواند برای كسانی كه مجبور به بیرون رفتن از خانه های خود هستند، بسیار مفید باشد. بنابراین این گروه با كمك گرفتن از شهروندان و انجمن های داوطلبانه، اطلاعات مربوط به كووید-۱۹ و مكان های متاثر از شیوع این بیماری را به نقشه های خود اضافه كرد.
این گروه كاری كرده است كه به روزرسانی جدید نقشه های "ویز" شامل اطلاع از بسته شدن جاده ها و مسیرها، مناطق قرمز و سایر جزئیات و اطلاعات مفید باشد.
این برنامه همینطور خصوصیت جدیدی را معرفی كرده است كه مكان های فروش مواد غذایی و اقلام ضروری را نمایش می دهد.
علاوه بر این، "ویز" با سازمان های خیریه "WhyHunger" و "No Kid Hungry" همكاری كرده است تا بیشتر از ۳۰ هزار مكان توزیع مواد غذایی اضطراری را به نقشه ایالات متحده اضافه كند.
گروه پشتیبانی این برنامه مسیریابی از نهادهای دولتی دعوت كرده است تا در این كار مشاركت كنند و همینطور در اطلاع رسانی به مردم در مورد بسته شدن مسیرها، مكان های انجام آزمایش های پزشكی و مكان های توزیع مواد غذایی و سایر جزئیات همكاری كنند.
منبع:

1399/01/29
20:36:11
5.0 / 5
3277
تگهای خبر: شركت , فروش , گوگل , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین