داغ ترینها: ....

اخطار فوری گوگل به همه کاربران جی میل

اخطار فوری گوگل به همه کاربران جی میل

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، اگر حساب جی میل دارد، لازم است که به هشداری که گوگل داده است، توجه کنید.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، این غول جست وجو به همه کاربرانی که حساب جی میل دارند در رابطه با کلاهبرداری جدیدی اخطار داد که همه کاربران را تهدید می کند. این حمله سایبری از برند گوگل بهره برده و عنوان آن با برنامه جایزه آنلاین شروع می شود.

این ایمیل جی میل جعلی، مدعی است کاربر، برنده جایزه شده است و پیامی با این مضمون دارد که شما ۱۸.۲۵ میلیاردمین جست وجو در گوگل را انجام داده اید. در این پیام آمده است: تبریک! شما کاربر خوش شانس گوگل هستید. هر ۱۰ میلیون جست وجویی که در جهان صورت می گیرد، یک کاربر خوش شانس را انتخاب می نماییم تا یک هدیه تشکر به او ارسال نماییم. شما آن کاربر خوش شانس هستید.

این پیام از کاربران جی میل می خواهد روی لینکی کلیک کنند و تنها با کلیک روی این لینک، می توانند جایزه خویش را دریافت نمایند. گوگل اخطار داده است این پیام، شکل جدیدی از کلاهبرداری است و راهی برای دسترسی یافتن هکرها به اطلاعات شخصی کاربران است و با استفاده از این پیام، پول و هویت کاربران سرقت می شود. گوگل از کاربران خواست نسبت به این کلاهبرداری هوشیار باشند.

بر اساس گزارش گیزچاینا، گوگل در صفحه سفارش خود به کاربران جی میل اخطار داد امکان دارد یک پنجره پاپ آپ هم از شما بخواهد ایمیل یا اطلاعات شخصی خویش را وارد کنید. گوگل به این شکل جایزه نمی دهد. ازاین رو با تکمیل نظرسنجی یا وارد کردن اطلاعات شخصی، برنده جایزه نخواهید شد. پنجره پاپ آپ را ببندید و اطلاعات شخصی خویش را وارد نکنید.

منبع:

1402/02/12
11:28:28
5.0 / 5
506
تگهای خبر: آنلاین , كاربر , گوگل , هك
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین