داغ ترینها: ....

كرونا، دوركاری و ارائه ی خدمات پایدار به مشتركان در اینستالایو مدیر عامل ایرانسل

كرونا، دوركاری و ارائه ی خدمات پایدار به مشتركان در اینستالایو مدیر عامل ایرانسل

به گزارش كمیاب آنلاین مدیرعامل ایرانسل در یك گفت وگوی زنده‌ی اینستاگرامی، ضمن آرزوی بهبود شرایط كشور و رهایی از ویروس منحوس كرونا و تشكر از جانفشانی پزشكان، پرستان و كادر درمان، كاركنان زیرساخت ارتباطات و فناوری اطلاعات كشور را بخش دیگری نامید كه مانند كادر درمان، با از خودگذشتگی تلاش می كنند زیرساخت ارتباطی را پایدار نگهدارند و در زمان در خانه ماندن مردم، نیازهای روزمره آنان از راه دور تأمین شود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دكتر بیژن عباسی آرند، در گفت وگوی زنده با مخاطبانش از راه حساب رسمی خود در اینستاگرام كه از ساعت ۲۱ پنجشنبه شب ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ آغاز شد، با اشاره به اینكه «ایرانسل نخستین شركتی بود كه توانست شرایط كرونایی را به درستی تحلیل كند و زمینه‌ی عملكرد پرسنل را به صورتی تدارك ببیند كه كمترین صدمه و خطر متوجه آنان باشد و با دوركاری، هم عملكرد و كسب وكار شركت ادامه پیدا كند و هم همكاران در فضای آرامتری به فعالیت بپردازند»، از ارائه‌ی تجربه‌ی ایرانسل به گروه MTN و استفاده از این تجربه در سایر كشورهایی كه گروه مخابراتی MTN در آنها فعال است اطلاع داد.
عباسی آرند همینطور با اشاره به همكاری با مجلس شورای اسلامی برای برگزاری جلسات آنلاین، این مورد را همچون تجربه های ارزنده‌ی شرایط كرونایی برشمرد و از برگزاری نشست هایی با قوه‌ی قضائیه برای برگزاری جلسات دادگاه ها به صورت آنلاین و ویدئو كنفرانسی بر بستر زیرساخت ایرانسل اطلاع داد.
پاسخگویی به بیشتر از ۲.۳ میلیون تماس مشتركان
عباسی آرند با اشاره به پروژه‌ی «تحول دیجیتال» در ایرانسل، اپراتور دیجیتال ایران، وجود زیرساخت های بی نظیر دیجیتال را همچون مهمترین عواملی نامید كه امكان انجام كار از راه دور را به سرعت برای كاركنان ایرانسل فراهم نمود.
وی ضمن سپاس از پاسخ خوب كاركنان ایرانسل به اعتماد مدیریت به آنان در اتخاذ تصمیم دوركاری، به تلاش كاركنان بخش ارتباط با مشتریان اشاره نمود و با اشاره به اینكه ارائه‌ی بسته‌ی ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت ثابت در روزهای نوروز، باعث افزایش تماس مشتركان با ایرانسل شد، از پاسخگویی به مجموع بیشتر از ۲میلیون و ۳۰۰ هزار تماس در این ایام اطلاع داد.
مدیرعامل ایرانسل با مناسب دانستن وضعیت شاخصهای كلیدی عملكرد این شركت، بخش پروژه و نصب سایت های جدید را موردی دانست كه به علت شرایط كشور گرفتار محدودیت بوده است ولی با این حال، سعی شده تا با دریافت مجوزهای لازم، از توقف كار و خدمت به مردم ممانعت شود.
تیم نگهداری شبكه در خط مقدم بود
مدیرعامل ایرانسل تیم نگهداری شبكه و پیمانكاران را در خط مقدم جبهه‌ی فعالیت ۲۴ ساعته در شرایط كرونایی به خصوص برخی مناطق كه با حوادثی مانند سیل هم درگیر هستند، دانست و با اشاره به درگذشت مرحوم «یاسر سرآبادانی»، از پیمانكاران ایرانسل كه بر اثر بیماری كرونا در قم درگذشت، به خانواده‌ی وی تسلیت گفت و برای وی آرزوی اجر و پاداش الهی كرد.
وی همینطور با اشاره به پیك ترافیك بی سابقه در شبكه‌ی اینترنت كشور و مصرف بالای دیتا به خصوص در روزهای نوروز اظهار داشت: «با وجود محدودیت جدی در فضای فركانسی، با تلاش و مدیریت مناسب تیم شبكه‌ی ایرانسل و با به كارگیری تمام ظرفیت های موجود، از پیك مصرف نوروز با موفقیت عبور كردیم. هر چند در بعضی موارد احتمالی، تجربه‌ی مشتری به ناچار كمی گرفتار افت می شد.»
عباسی آرند با اشاره به اقدامات ایرانسل در حوزه‌ی مسؤولیت اجتماعی، همچون ارائه‌ی مكالمه مجانی و سرشماره‌ی ۴۰۳۰، ارائه‌ی ظرفیت پیامكی در اختیار وزارت بهداشت، كمك در حد توان به برخی بیمارستان ها كه نیازمندی جدی تری داشتند و... از اجرای برخی برنامه های دیگر در این حوزه در آینده اطلاع داد.
وی همینطور از تلاش جهت راه اندازی مركز آموزش ایرانسل در كارخانه‌ی نوآوری در اردیبهشت ماه و هم گسترش مركز توسعه‌ی شغلی ایرانسل با همكاری با دانشگاه های معتبر و جذب فارغ التحصیلان نخبه اطلاع داد.
مدیرعامل ایرانسل همینطور خطاب به كاركنان ایرانسل، از اتخاذ تصمیم های جدید در ارتباط با مزایای شغلی، مانند پرداخت اضافه كاری كاركنان در روزهای دوركاری، تسهیلات كارت اعتباری، وام بانكی با سود كم، مسكن كاركنان، بیمه عمر و سرمایه گذاری، افزایش حقوق كاركنان متناسب با امتیاز عملكرد و فراتر از افزایش حقوق قانونی و... اطلاع داد. ۲۱۲۱

1399/01/30
16:26:19
2.5 / 5
2635
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اپراتور , اجرا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین