داغ ترینها: ....

با گلایه مردم از تماسهای صوتی تبلیغاتی، اپراتور اخطار گرفت

با گلایه مردم از تماسهای صوتی تبلیغاتی، اپراتور اخطار گرفت

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام نمود که شرکت تبلیغاتی که با تماسهای صوتی با مشترکان مزاحمت بوجود آورده بود، شناسایی و به اپراتور مربوطه جهت برخورد با این شرکت اخطار داده شده است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، افزایش شکایت کاربران در رابطه با پیامک های گاه وبی گاه تبلیغاتی باعث شد مسئولان فکر چاره ای برای پیشگیری از این گونه مزاحمت ها کنند، اما برخی شرکت ها تماس را جایگزین کرده اند؛ ازاین رو شاید شما هم، چندین تماس صوتی تبلیغاتی مزاحم دریافت کرده باشید.
به تازگی و به دنبال گلایه کاربران از افزایش برقراری تماسهای تبلیغاتی صوتی از جانب برخی اپراتورها، وزیر ارتباطات اعلام نمود که به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دستور پیگیری این مورد را داد.
بیشتر بخوانید:
تماس های تبلیغاتی مصداق مزاحمت غیرقانونی!
در این خصوص امیر محمد لاجوردی - رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در یکی از شبکه های اجتماعی داخلی اعلام نمود که در نتیجه پیگیری این موضوع، شرکت تبلیغاتی که این مزاحمت را بوجود آورده بود، شناسایی و به اپراتور مربوطه جهت برخورد با این شرکت و نظارت بیشتر بر عملکرد مشترکین مشابه اخطار داده شد. همینطور در جهت پیشگیری از موارد مشابه مبحث به همه اپراتورها جهت نظارت بر عملکرد مشترکین خود ابلاغ گردید.
منبع:

1402/03/17
09:49:54
5.0 / 5
512
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین