داغ ترینها: ....
با جذب ۳۰ میلیون كاربر

اپلیکیشن جدید اینستاگرام رکورد زد

اپلیکیشن جدید اینستاگرام رکورد زد

به گزارش کمیاب آنلاین، اپلیکیشن تردز (Threads) شرکت متا، با بهره گیری از دسترسی خود به میلیاردها کاربر اینستاگرام، بیشتر از ۳۰ میلیون کاربر را ظرف مدت ۱۸ ساعت پس از طریق اندازی، جذب کرد و بعنوان یک تهدید واقعی برای توییتر ظاهر شد.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، تردز که ظاهری شبیه به رقیبش دارد، بعنوان "قاتل توییتر" نام گرفته و برترین برنامه مجانی فروشگاه اپ استور اپل در انگلیس و آمریکا در روز پنجشنبه بود.

عرضه این اپلیکیشن در حالی صورت می گیرد که مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا و ایلان ماسک، مالک توییتر، ماه ها با یکدیگر مشغول مجادله بوده اند و حتی در رابطه با یک مسابقه واقعی مبارزه در قفس در لاس وگاس صحبت می کنند.

جاسمین انبرگ، تحلیلگر "اینسایدر اینتلیجنس" اظهار نمود: مبارزه در قفس شروع شده است و زاکربرگ، ضربه سختی وارد کرد. اپلیکیشن تردز از بسیاری جهات، دقیقاً همان چیزی است که از متا انتظار می رفت: اجرای خیره کننده و یک رابط کاربری راحت.

نشریه سمافور ضمن اشاره به نامه ای که از جانب یک وکیل توییتر به زاکربرگ داده شده است، نوشت: توییتر روز پنجشنبه به عرضه تردز واکنش نشان داد و تهدید کرد از متا شکایت می کند. اما متا اعلام نمود که هیچ کس در تیم مهندسی تردز از کارمندان سابق توییتر نیست.

بعد از خرید ۴۴ میلیارد دلاری توییتر توسط ایلان ماسک پارسال که مجموعه ای از تصمیمات آشفته را به دنبال داشت و کاربران و تبلیغات کنندگان را از این پلت فرم فراری کرد، رقبای زیادی برای توییتر ظاهر شدند. آخرین اقدام ماسک، محدود کردن تعداد توییت هایی است که کاربران می توانند روزانه مشاهده کنند.

به گفته تحلیل گران و کارشناسان، اشتباهات توییتر، فضا را برای رقیبی مانند متا که از بودجه مالی خوبی برخوردار می باشد و همینطور به کاربران اینستاگرام و قدرت تبلیغاتی آن دسترسی دارد، باز می کند.

رقیبان دیگر توییتر، موفقیت محدودی یافته اند. ماستودون، یکی دیگر از اپلیکیشن های مشابه توییتر است که طبق آمار وب سایتش، ۱.۷ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد، بلو اسکای که توسط جک دورسی، یکی از موسسان توییتر به راه افتاده است، حدود ۲۶۵ هزار کاربر دارد. طبق اطلاعیه ای که پیش از خرید توییتر توسط ایلان ماسک انتشار یافته بود، توییتر در ماه مه سال ۲۰۲۲، حدود ۲۲۹ میلیون کاربر ماهانه فعال داشت.

بر اساس گزارش رویترز، در این میان، هر چند تردز یک اپلیکیشن مستقل است اما کاربران می توانند با استفاده از اطلاعات ورود به حساب اینستاگرام خود، وارد تردز شوند که افزودن دو میلیارد کاربر ماهانه فعال اینستاگرام را برای تردز راحت می کند.
1402/04/17
09:35:53
2.5 / 5
472
تگهای خبر: اپل , اجرا , اینستاگرام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین