داغ ترینها: ....

توییتری ها به تردز پیوستند

توییتری ها به تردز پیوستند

به گزارش کمیاب آنلاین، ظاهرا حتی کارمندان توییتر هم نتوانسته اند مقاومت کنند و به اپلیکیشن جدید ˮتردزˮ شرکت متا پلت فرم پیوسته اند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، تحلیل نشریه "دیلی بست" نشان داده است که حداقل ۳۱ نفر از کارمندان توییتر، عضو "تردز" شده اند.

این نشریه، یک نمونه اتفاقی از ۱۳۳ کارمند توییتر را برگزیده که در شبکه اجتماعی لینکدین، خویش را کارمند توییتر معرفی کرده اند و داشتن حساب آنها در "تردز" را بررسی نموده است.

طبق گزارش "دیلی بست"، دستکم یک کارمند توییتر، در "تردز"، از این پلت فرم جدید که گفته می شود کپی برداری از توییتر است، تعریف کرده و نوشته است: برای گفتن این حرف امکان دارد اخراج شوم اما من حالا در توییتر کار می کنم و هیچگاه واقعا از آن استفاده نکردم. "تردز"، بهتر است. با این وجود، به نظر می آید کارمندان دیگر توییتر فقط این رقیب جدید را چک کرده اند.

کارمندان سابق توییتر هم به اپلیکیشن جدید "تردز" پیوسته اند. استر کرافورد، یکی از مدیران سابق توییتر که بعد از انتشار عکسی که نشان می داد روی کف دفتر خوابیده است، به شهرت رسید، عضو "تردز" شده است و یکی از پست های مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا پلت فرم را باز نشر کرد که ایلان ماسک را مسخره می کرد.

کرافورد همینطور به محل کار قبلی خود و لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر اشاره نمود و در پستی نوشت: شاید یکی بخواهد مدیرعامل اپلیکیشن دیگر را چک کند تا حال و روزش را ببیند. برخورد با فروپاشی عمومی که نمی توانید کنترل کرده یا متوقف کنید، استرس زا است.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، "تردز" متا، به محبوبیت سریع در بین کاربران دست پیدا کرده و بعنوان تهدید جدی برای توییتر ظاهر شده است. این اپلیکیشن از پیوندش با اینستاگرام، سود برده و ظرف مدت پنج روز پس از طریق اندازی شدن، ۱۰۰ میلیون کاربر جذب کرد.

منبع:

1402/04/21
20:38:19
5.0 / 5
443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین