داغ ترینها: ....

لوگوی اپلیکیشن اندرویدی توییتر تغییر کرد

لوگوی اپلیکیشن اندرویدی توییتر تغییر کرد

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، توییتر با ادامه اقدامات خود برای تغییر برند، لوگوی جدید ˮایکسˮ را به جای لوگوی نمادین ˮپرندهˮ در اپلیکیشن اندرویدی خود گذاشت.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، این شرکت همینطور اطلاعات اپلیکیشن خود در فروشگاه گوگل پلی را بروزرسانی کرد تا منعکس کننده برند جدیدش باشد و تصاویری از این اپلیکیشن با لوگوی "ایکس" در این فروشگاه برنامه، قرار داد. این شبکه اجتماعی کوشیده است تا مطمئن شود هیچ برندی از توییتر در این تصاویر، به چشم نمی خورد.

در توصیف این اپلیکیشن آمده است: اپلیکیشن "ایکس"، یک میدان شهر دیجیتالی قابل اطمینان برای همه است. این شرکت همینطور به این نکته اشاره نمود که کاربران می توانند ویدیوهای حداکثر سه ساعته را در این اپلیکیشن بارگزاری و تماشا کنند. با این وجود، صفحه پشتیبانی "توییتر بلو"، می گوید که مشترکان ویدیوهای حداکثر دو ساعته را می توانند بارگزاری کنند.

اپلیکیشن "توییتر لایت" همچنان برند توییتر را دارد اما با عنایت به اینکه این اپلیکیشن آخر بار در ماه مه سال ۲۰۲۱ بروزرسانی شد، عدم تغییر برند آن عجیب نیست.

بر اساس گزارش وبسایت تِک کرانچ، این شرکت شبکه اجتماعی هفته جاری نام کاربری رسمی خویش را از twitter@، به X@ تغییر داد و در قسمت های دیگر هم نام توییتر را حذف نمود. صاحب X@که جن ایکس هوانگ از استودیوی عکاسی و ویدئوگرافی "اورانج فوتوگرافی" بود به تِک کرانچ اظهار داشت: این شرکت بدون هیچ اطلاع یا جبران خسارتی، نام کاربری او را گرفت.

منبع:

1402/05/07
10:01:26
0.0 / 5
469
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(3)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین