داغ ترینها: ....

كاهش خطوط اعتباری تلفن همراه در كشور

كاهش خطوط اعتباری تلفن همراه در كشور

به گزارش كمیاب آنلاین وضعیت توسعه تلفن همراه تا آخر سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸ از آن حكایت می كند كه خطوط اعتباری فعال با كاهش ۴۰۳ هزار و ۷۲۷ عددی در مقایسه با سه ماهه سوم روبرو شده است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مطابق آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره وضعیت توسعه تلفن همراه در سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸، خطوط واگذارشده دائمی ۲۴ میلیون و ۶۵۶ هزار و ۹۰ عدد و خطوط واگذارشده اعتباری ۱۶۲ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۵۱۹ عدد است که مجموع خطوط واگذارشده دائمی و اعتباری را به ۱۸۷میلیون و ۷۳ هزار و ۶۰۹ می رساند.


از میان خطوط واگذارشده، ۲۱ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۷۰۶ خط دائمی فعال و ۹۶ میلیون و ۵۵ هزار و ۷۴۶ خط اعتباری فعال وجود دارد که مجموع خطوط دائمی و اعتباری فعال را به ۱۱۸ میلیون و ۲۵ هزار و ۴۵۲ عدد می رساند. همینطور ضریب نفوذ تلفن همراه تا آخر سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۸، ۱۴۲.۰۷ درصد است.
مقایسه این آمار با سه ماهه سوم سال ۱۳۹۸ از آن حکایت می کند که تعداد خطوط واگذارشده و فعال دائمی و اعتباری در تمامی بخش ها افزایش داشته به جز خطوط اعتباری فعال که در سه ماهه سوم، ۹۶ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۴۷۳ عدد بوده و کاهش ۴۰۳ هزار و ۷۲۷ عددی را نشان داده است.
همینطور در بخش فناوری 2G تعداد سایت های BTS به ۳۸ هزار و ۴۲۹ سایت، در بخش فناوری 3G به ۳۸ هزار و ۶۴۳ سایت و در بخش فناوری 4G به ۳۴ هزار و ۲۷ سایت می رسد که آمار آن به تفکیک اپراتور در جدول زیر آمده است.


پوشش شهرها و روستاها و جاده ها بر مبنای پایین ترین سطح تکنولوژی هم از آن حکایت می کند که ۳۰۹۹ شهر و ۶۲ هزار و ۸۵۷ روستا تحت پوشش اپراتورها قرار دارند و کیلومتر جاده های تحت پوشش هم به ۱۷۴ هزار و ۱۲۶ می رسد که این آمار به تفکیک در جدول زیر آمده است.

1399/02/13
14:34:33
2.5 / 5
2908
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین