داغ ترینها: ....

زاکربرگ بی خیال مبارزه در قفس با ایلان ماسک شد

زاکربرگ بی خیال مبارزه در قفس با ایلان ماسک شد

کمیاب آنلاین: مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت ˮمتا پلتفرمˮ با اشاره به اینکه ایلان ماسک درباره ی دعوت به مبارزه جدی نیست، گفت زمان آن رسیده که گمانه زنی درباره ی مبارزه در قفس بین این دو نفر، کنار گذاشته شود.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، زاکربرگ در پستی در شبکه اجتماعی "تردز" اظهار داشت: اگر ایلان ماسک درباره ی تاریخ واقعی و رویداد رسمی، جدی باشد، می داند چطور من را پیدا کند. من به رقابت با افرادی تمرکز می کنم که این ورزش را جدی می گیرند.

رقابت عمومی بین ایلان ماسک ۵۲ ساله و زاکربرگ ۳۹ ساله بعد از موفقیت اولیه شبکه اجتماعی "تردز" در ژوئیه، تشدید شد. این پلت فرم که سبکی مشابه اپلیکیشن "ایکس" (توییتر سابق) داشته و متن محور است، یک هفته پس از راه اندازی، ۱۰۰ میلیون کاربر جذب کرد.

ماسک که پولدارترین مرد جهان است، هفته هاست درباره ی احتمال مبارزه در قفس میان او و زاکربرگ صحبت کرده است. وی بتازگی در پستی نوشته بود که ممکنست نیاز به یک جراحی جزئی داشته باشد که روند احیای آن چند ماه طول می کشد. برمبنای تصاویری که توسط والتر ایزاکسون، زندگی نامه نویس ماسک ارسال شده است، ماسک پیشنهاد کرد که برای یک مسابقه تمرینی در خانه اش با زاکربرگ مبارزه کند. زاکربرگ نپذیرفت و پیام عمومی او را منتشر نمود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ماسک اواخر روز یکشنبه در پلت فرم "ایکس" در پاسخی نوشت: بی صبرانه منتظرم تا فردا در خانه اش را بکوبم.

منبع:

1402/05/24
07:58:59
5.0 / 5
457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین