داغ ترینها: ....

جابه جایی بیشتر از ۴۰۰ میلیون مرسوله پستی از آغاز دولت سیزدهم

جابه جایی بیشتر از ۴۰۰ میلیون مرسوله پستی از آغاز دولت سیزدهم

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز دولت سیزدهم بیشتر از ۴۰۰ میلیون مرسوله پستی در اقصی نقاط کشور جابه جا شده است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، طی سالهای گذشته روش های گوناگونی برای پشتیبانی از پلت فرم های داخلی مانند وام های پنج میلیارد تومانی، پهنای باند مناسب، عرضه فضای هم مکانی به صورت مجانی و کاهش تعرفه مصرف دیتا به یک سوم تعرفه اینترنت درنظر گرفته شد، همینطور برای کسب و کارهایی که اواخر شهریورماه سال قبل به علت ایجاد محدودیت برای برخی پلتفرم های خارجی زیان دیده بودند، بسته حمایتی ویژه ای درنظر گرفته شد که شامل ۳۰ نوع حمایت دولتی بوده است.

حال با گذشت چندیدن ماه از اتفاق رخ داده مسؤلان معتقدند حالا روند طبیعی کسب و کارهای اینترنتی در جریان است؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با استناد بر آمار شرکت ملی پست اواخر سال قبل به ایسنا اعلام نموده بود آمار ترافیک شرکت ملی پست از نظر جابجایی تعداد مرسوله ها، نسبت به شهریورماه افزوده شده است. این آمار در ماه های مهر و آبان کمی افت داشت اما حالا هم درآمد شرکت ملی پست و هم تعداد مرسوله ای که جابه جا می کند، افزوده شده است.

بیشتر بخوانید
جابه جایی بیشتر از ۳۵۰ میلیون بسته پستی

در همین رابطه محمد احسان خرامید- مشاور وزیر ارتباطات و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات- اخیرا با انتشار پستی در یک پیام رسان داخلی اظهار نمود: از آغاز دولت سیزدهم بیشتر از ۴۰۰ میلیون مرسوله پستی در اقصی نقاط کشور جابه جا شده است.

همچنین در بهار سال جاری مدیرعامل شرکت ملی پست از افزایش ۱۱ درصدی ترافیک مرسولات پستی نسبت به سال قبل اطلاع داده بود. لیائی در این حوزه گفته بود سال جاری با عنایت به شرایط فراهم شده برای فروشگاه های اینترنتی که از پلت فرم های داخلی استفاده می نمایند، حدود ۱۱ درصد نسبت به فروردین سال قبل افزایش ترافیک داشته اند.

منبع:

1402/06/04
15:46:00
5.0 / 5
299
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین