داغ ترینها: ....

بیت کوین وارد فاز جدیدی شد

بیت کوین وارد فاز جدیدی شد

به گزارش کمیاب آنلاین، بیتکوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال بر مبنای ارزش بازار، وارد مرحله بسیار دردناکی از عملکرد چرخه ای خود شده است. اگر تاریخ تکرار شود، باید خودمان را برای قیمت های متلاطم در ماه های بیشتری آماده نماییم، همینطور گاوهای بیتکوین (BTC) نباید از آمدن قوهای سیاه غافلگیر شوند.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از کریپتوکارنسی، یک تحلیلگر فنی حوزه ارزهای دیجیتالی می گوید که بر مبنای سوابق قبلی، بیتکوین در این چرخه امکان دارد برای عملکردی جانبی، افت یا قوهای سیاه آماده شده باشد.
پیش از این، بیتکوین پیش از پایان هر چرخه، پنج تا ۶ ماه عملکرد محدودی داشت، در سالهای ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰، ماه های متلاطم با رویداد قوی سیاه با یک رکود جهانی ترسناک همراه شد و در ساعات اولیه بامداد روز ۱۳ مارس ۲۰۲۰ به ۳۲۵۰ دلار کاهش پیدا کرد که جمعه سیاه بیتکوین را رقم زد.
به این ترتیب، خیلی از تحلیل گران از گاوهای بیتکوین می خواهند که در ماه های آخر چرخه بسیار محتاط باشند. این تحلیلگر یز تصریح کرد که بیتکوین نتوانست بالاتر از سطح حمایتی حیاتی ایمن، باقی بماند و با قرار گرفتن در زیر پشتیبانی های ایمن مانند میانگین متحرک نمایی ۲۰ هفته ای، احیانا برای مدتی منتظر قیمت راکد خواهیم بود.
بیتکوین امکان دارد بعد از پایان چرخه چهارم، آغاز به صعود به بالاترین حد خود کند. هدف نهایی برای نخستین ارز رمزنگاری شده که توسط شرکت سرمایه گذاری کهنه کار پانترا کپیتال در ارزهای دیجیتال عرضه شده ۱۴۸ هزار دلار است.
هال پرس، بنیان گذار و مدیر عامل صندوق مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال نورث راک اظهار نمود: این دفعه، پایان چرخه امکان دارد برای گاوها دردناک تر باشد.
پرس خاطرنشان کرد که دولت ایالات متحده باید ۳۳ هزار بیتکوین تا آخر سال بفروشد که معادل ۸۵۰ میلیون دلار است همچنین، انتظار می رود زمانیکه مالکان برای فصل مالیات آماده می شوند، جابه جایی عمده وجوه رخ دهد.
خیلی از وجوه احیانا در انتهای سال همراه با فروش زیان مالیاتی بازخرید می شوند به این ترتیب، اگر رگولاتورهای ایالات متحده نتوانند راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس بیتکوین را تا آخر سال ۲۰۲۳ تایید کنند، گاوها باید برای مواجهه با پایان سالی تاسف بار آماده باشند. در همین حال، جی پی مورگان فقط یک محدودیت صعودی را قبل از پایان فروش وحشتناک پیشبینی کرده است.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۰۵ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۰ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۸.۲۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۰۴ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴.۸۸ میلیارد دلار است که ۴۴.۵۳ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۱.۳ میلیارد دلار است که ۸.۷۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۱۳.۸۴ میلیارد دلار است که ۹۲.۹۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۶: ۵۴ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۶ هزار و ۴.۲۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۳ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۴۶.۶۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۶ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۳ درصد کاهش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۱۶.۲۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۸ درصد کاهش
۵- ریپل
قیمت: ۰.۵۲۳۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۰۷ درصد افزایش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۷ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۲۸۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۱۱ درصد کاهش
۸- کاردانو
قیمت: ۰.۲۶۰۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۵۵ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۲۰.۲۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۰۷ درصد کاهش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۴.۵۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۸ درصد افزایش
منبع:

1402/06/05
13:12:24
0.0 / 5
328
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین