داغ ترینها: ....
برای جذب و توانمندسازی نیروی متخصص؛

مرکز توسعه سرمایه انسانی پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد

مرکز توسعه سرمایه انسانی پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد

به گزارش کمیاب آنلاین، معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس از تاسیس مرکز توسعه سرمایه انسانی در پارک آگاهی داد و اظهار داشت: این مرکز در امتداد جذب و توانمندسازی نیروی متخصص برای شرکت های عضو پارک فعالیت می کند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از پارک فناوری پردیس، مجتبی جباری پور ضمن اشاره به اهمیت سرمایه انسانی متخصص برای شرکت های دانش بنیان، اظهار داشت: سرمایه انسانیِ دانشی، موتور محرک شرکت های فناور و دانش بنیان است و جذب این نیروها از چالش های شرکت های دانش بنیان برای توسعه خدمات و نوآوری است.
وی اضافه کرد: توسعه مهارت های نرم کارجویان همچون کار تیمی، تفکر حل مساله و... نیازمند آموزش فارغ التحصیلان دانشگاهی است تا بتوانند در کنار مهارت های فنی، مهارت های نرم برای حضور در موقعیت های شغلی را نیز کسب کنند.
جباری پور اظهار داشت: بمنظور جذب و ارتقاء سرمایه انسانی دانشی، مرکز توسعه سرمایه انسانی پارک فناوری پردیس فعالیت خودرا آغاز نموده است. در این مرکز علاوه بر جذب نیروهای متخصص برای فعالیت در شرکت های عضو پارک فناوری پردیس، توانمندسازی نیروهای شاغل در این شرکتها نیز در دستور کار قرار گرفته است.
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس تصریح کرد: توانمندسازی کارجویان، قبل و پس از جذب در شرکت های دانش بنیان برای آماده سازی حضور در مشاغل از دیگر کارهای این مرکز است.
به گفته وی کارجویان می توانند با مراجعه به نشانی isadaf.ir، از فرصت های شغلی پارک فناوری پردیس باخبر شوند.


منبع:

1402/07/26
08:05:37
5.0 / 5
406
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین