داغ ترینها: ....

تحول در درمان سرطان با نانومیله های طلا!

تحول در درمان سرطان با نانومیله های طلا!

به گزارش کمیاب آنلاین، شرکت سونا نانوتک (Sona Nanotech) اعتقاد دارد که نانومیله های طلای این شرکت می تواند درمان سرطان را متحول کند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از مهر، این نانومیله های طلا از زیست سازگاری برخوردار بوده و می تواند با خصوصیت های منحصر به فردی که دارد به توسعه روش های درمانی جدید کمک شایانی نماید.
طی چند سال گذشته، سونا نانوتک کوشیده تا فناوری نانوذرات زیست سازگار خویش را جهت استفاده در درمان هدفمند سرطان توسعه داده و عملیاتی کند. این شرکت همینطور درحال توسعه یک روش هدفمند درمان سرطان است و از درمان هایپرترمی هدفمند خود برای هدف قرار دادن مستقیم سلول های سرطانی استفاده نماید.
سونا نانوتک نانومیله های طلا در اندازه ۱۰ تا ۱۰۰ نانومتر را تولید می کند. نانومیله ها توسط سنتز شیمیایی تولید می شود، که برای درمان سرطان مناسب بوده و میتوان از آنها در حوزه های دیگر هم استفاده نمود.
این شرکت همینطور نقش مهمی در پیشرفت روش های درمانی پزشکی فوتوترمال دارد که این کار از راه همکاری با سیوا تراپیوتیکس (Siva Therapeutics) انجام شده است. درمان هدفمند سرطان با استفاده از فناوری هایپرترمیای شرکت سیوا تراپیوتیکس معروف به Hyperthermia™ cancer Therapy (THT) درحال پیشرفت است تا یک روش درمانی مطمئن، ایمن و موثر سرطان در اختیار پزشکان قرار گیرد که در آن با استفاده از نانومیله های طلا و با دستگاه مادون قرمز، گرمای درمانی در تومورهای جامد ایجاد می شود.
این کسب و کار به سونا نانوتک اجازه داده است تا پیشرفت های هیپوترمیای هدفمند را پیش ببرد و خیلی از خطرات در ارتباط با درمان های فعلی سرطان را برطرف کند، بخصوص صدمه هایی که می تواند به سایر بافت ها وارد کند. THT قبلاً در کاهش تومورها در مطالعات حیوانات کوچک مؤثر بوده است.
برنامه های آینده برای فناوری سونا نانوتک شامل تحویل هدفمند دارو و تصویربرداری سلولی است. این شرکت می خواهد تا با انجام کارآزمایی روی حیوانات بزرگتر، بتواند مسیر را برای انجام آزمایش روی انسان هموار کند.

1402/07/30
13:20:19
0.0 / 5
396
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین