داغ ترینها: ....

تولید اکسیدگرافن با یک دهم قیمت نمونه خارجی توسط دانش بنیان ها

تولید اکسیدگرافن با یک دهم قیمت نمونه خارجی توسط دانش بنیان ها

به گزارش کمیاب آنلاین، یکی از شرکتهای دانش بنیان اکسیدگرافن را برای کاربرد در صنایع نفت و گاز باکیفیت بالا و قیمت پایین نسبت به نمونه های خارجی به تولید رسانده است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از مهر، یوسف امرالهی مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تولید اکسید گرافن را از محصولات تولیدی این شرکت نام برد و اظهار داشت: گرافن و گرافن اکساید از محصولات راهبردی هستند که با روش ابداعی و نوین در این شرکت به تولید رسیده اند و قابلیت صنعتی سازی دارند و میتوان آنها را در مقادیر انبوه تولید کرد.
وی با تکیه بر این که در این شرکت امکان تأمین صد درصد نیاز کشور را برای این محصولات داریم، اظهار نمود: گرافن و مشتقات آن در زمینه های مختلف نظیر نفت، گاز، پتروشیمی، باتری ها و ابرخازن ها به کار می آید. همینطور در قسمت محیط زیست برای تولید نانوفیلتراسیون میتوان از این مواد استفاده نمود.
امرالهی حوزه پزشکی را از دیگر زمینه های کاربردی گرافن دانست و اظهار داشت: از گرافن و مشتقات آن در تولید حسگرها و حامل های دارویی استفاده می شود. سالهای گذشته گرافن و مشتقات آن از خارج وارد شده که قیمت آن ۱۰ برابر قیمت نمونه ای است که در این شرکت دانش بنیان تولید می شود.
مدیر این شرکت دانش بنیان تصریح کرد: تابحال این محصول از کشورهای صنعتی نظیر آلمان و آمریکا خریداری و وارد کشور شده است. ما می توانیم این محصولات گرافنی را با یک دهم قیمت نمونه خارجی و با همان کیفیت در اختیار مصرف کننده داخلی قرار دهیم. به دنبال صادرات این محصول هم هستیم، کشورهای آلمان و کانادا، روسیه و لهستان که این ماده را مصرف دارند، بازار هدف صادراتی هستند.
این شرکت دانش بنیان ظرفیت تولید ۴۰ کیلوگرم اکسیدگرافن را در ماه دارد. این شرکت با استفاده از اکسید گرافن تولیدی خود، محصولات جانبی نظیر رنگ های ضدخزه تولید می کند که در کشتیرانی کاربرد دارند.


منبع:

1402/09/12
09:03:23
0.0 / 5
346
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین