داغ ترینها: ....
وزیر علوم در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش مطرح كرد

پتانسیل پارک کردستان برای تبدیل شدن به قطب نوآوری و فناوری منطقه

پتانسیل پارک کردستان برای تبدیل شدن به قطب نوآوری و فناوری منطقه

کمیاب آنلاین: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاونین وی با حضور در غرفه پارک علم و فناوری کردستان در نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار، از دستاوردها، محصولات و تولیدات واحدهای فناور این پارک بازدید نمود.


وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاونین وی با حضور در غرفه پارک علم و فناوری کردستان در نمایشگاه هفته پژوهش، فناوری و فن بازار، از دستاوردها، محصولات و تولیدات واحدهای فناور این پارک بازدید کرد.
به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمدعلی زلفی گل در حاشیه بیست و چهارمین دوره نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار گردید، گفت: استان کردستان با عنایت به پتانسیل علمی و حضور استادان نامدار، پتانسیل دارد به قطب نوآوری و فناوری منطقه تبدیل گردد.

وی همچنین ضمن یادی از استادان نامدار دانشگاه کردستان گفت: بهره گیری از دانش و توان پژوهشی اساتید و همراهی آن با خلاقیت و پشتکار نوآوران و فناوران جوان می تواند ضامن موفقیت پارک ها شود.

در این بازدید، فناوران یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در این پارک به معرفی و ارائه سامانه جدید مدیریت امور پژوهشی ژیرو پرداختند. نکته قابل توجه در این بازدید، ارائه کارنامه پژوهشی وزیر علوم و گرنت های گرفتن شده وی در این سامانه بود.

زلفی گل همچنین به صالحی، معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پیشنهاد کرد که برای معرفی سامانه پژوهشی ژیرو در مجموعه وزارت عتف همکاری لازم را با پارک علم و فناوری کردستان به عمل آورد.

این سامانه تمامی اطلاعات پژوهشی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها شامل اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان را مدیریت می کند. این سامانه حالا در ۲۵ دانشگاه کشور خدمات ارائه می کند.
به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار همزمان با هفته ملی پژوهش و فناوری از ۲۰ آذرماه در محل مصلای تهران آغاز به کار کرده و تا امروز، ۲۲ آذر ماه به کار خود پایان می دهد.


 

1402/09/22
19:26:27
1.7 / 5
391
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(2)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین