داغ ترینها: ....
در بازدید وزیر خارجه نیكاراگوئه از خانه نوآوری و فناوری تاكید شد

آمادگی ایران برای انتقال فناوری به نیکاراگوئه

آمادگی ایران برای انتقال فناوری به نیکاراگوئه

به گزارش کمیاب آنلاین، وزیر امور خارجه نیکاراگوئه در بازدید از خانه نوآوری و فناوری ایران(iHiT) فعالیت شرکتهای دانش بنیان ایرانی در بازار آن کشور را خواهان شد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، نیس مونکادا، وزیر امور خارجه نیکاراگوئه با همراهی امیر حسین میرآبادی، رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری از خانه نوآوری و فناوری ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کرد.
میرآبادی طی این بازدید ضمن اشاره به توانمندی های شرکتهای دانش بنیان در حوزه های مختلف همچون کشاورزی، انرژی (نفت، پتروشیمی و... )، سلامت، تجهیزات پزشکی، بازی، انیمیشن و...، اظهار داشت: معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برنامه های ویژه ای برای توسعه همکاریهای بین المللی شرکتهای دانش بنیان در دستور کار خود دارد که نمونه هایی از آن برگزاری رویدادهای بین المللی در ایران با حضور فعالان اقتصادی سایر کشورها و پشتیبانی از حضور شرکتهای دانش بنیان در رویدادهای معتبر بین المللی است.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، در ادامه، وزیر امور خارجه نیکاراگوئه با ابراز خرسندی از سطح مناسبات دو کشور، دستاوردهای دانش بنیان کشور ایران را افتخارآمیز خواند و اضافه کرد: کشور ما در حوزه های مختلف بخصوص شیلات، کشاورزی، انرژی های تجدیدپذیر، سلامت و... درخواست همکاری و انتقال فناوری از شرکتهای ایرانی دارد.
رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری در انتها ضمن اشاره به گسترش بیشتر از پیش روابط دو کشور در مورد مدلهای مختلف همکاری در حوزه های فناوری با وزیر امور خارجه نیکاراگوئه، گفتگو و تبادل نظر کرد.1402/10/06
07:28:47
0.0 / 5
337
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین