داغ ترینها: ....
رئیس بخش زلزله شناسی مهندسی و خطرپذیری:

تدوین مقررات ملی فرونشست زمین از مهم ترین اقدامات ما در سال ۱۴۰۳ خواهد بود

تدوین مقررات ملی فرونشست زمین از مهم ترین اقدامات ما در سال ۱۴۰۳ خواهد بود

به گزارش کمیاب آنلاین، رئیس بخش زلزله شناسی مهندسی و خطرپذیری مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی اظهار داشت: تدوین مقررات ملی فرونشست زمین، یکی از مهم ترین اقدامات ما در سال ۱۴۰۳ خواهد بود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر علی بیت اللهی با بیان این خبر اظهار نمود: تدوین «مقررات ملی فرونشست زمین» در کشوری که پهنه های فرونشستی گسترده و با نرخ بسیار بالا داشته و مستحدثات و دارایی های ملی متنوعی روی آنها واقع شده، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

وی ادامه داد: مقررات ملی فرونشست زمین، در تدوین اولیه پیش نویس آن دارای ۱۴ مبحث است. مبحث اول آن مبحث ضوابط عام است که با عنایت به تجربیات و اطلاعات و نظراتی که از تعدادی کارشناسان دریافت شده، مدون و به سمع و نظر اساتید، مهندسین، کارشناسان و مدیران و علاقه مندان می رسد.

بیت اللهی تصریح کرد: از کلیه علاقه مندان درخواست دارد با هدف غناء افزونتر این نوشتار و مشارکت در این کار ماندگار، چه در جهت گیری کلی، عنوان مباحث و... و چه در جزئیات مشارکت کرده و نظرات سازنده خویش را از راه پست الکترونیکی ali.beitollahi@gmail.com و شماره فاکس ۰۲۱-۸۸۳۸۴۱۷۸ ارسال نمایند. در ادامه در تدوین مباحث تخصصی با ایجاد کمیته های کاری مختلف از نظرات و راهنمایی های کلیه اساتید و صاحب نظران استفاده خواهد شد.
منبع:

1403/01/05
13:09:25
1.3 / 5
272
تگهای خبر: الكترونیك , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(6)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین