داغ ترینها: ....

آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در جشنواره پیشگامان اینوتکس ۲۰۲۴

آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در جشنواره پیشگامان اینوتکس ۲۰۲۴

به گزارش کمیاب آنلاین، فرصت ثبت نام برای حضور در جشنواره پیشگامان اینوتکس ۲۰۲۴ و پاویون محصولات برتر فناورانه کشور تمدید گردید.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، «اینوتکس ۲۰۲۴»، از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری در پارک فناوری پردیس انجام می شود. این نمایشگاه با بیشتر از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده، ۴۵۰ غرفه دار و ۲۴ رویداد جانبی، بزرگترین گردهمایی در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به شمار آمده و به دنبال تحقق اهداف شبکه سازی، همکاری و سرمایه گذاری در این زیست بوم است.
در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برای اولین بار جشنواره پیشگامان شامل برگزاری پاویون محصولات فناورانه برتر کل کشور و رونمایی از محصولات با فناوری بالا با حضور مقامات عالی رتبه کشوری ازجمله وزرا و معاونین رئیس جمهور، صاحبان صنایع و مشتریان محصولات به انجام می رسد.
باتوجه به استقبال گسترده شرکتهای دانش بنیان، فناور و پژوهشگران از فراخوان منتشرشده در قالب رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه کشور و حضور در پاویون محصولات برتر فناورانه مهلت ثبت نام تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ تمدید شده است.
متقاضیان می توانند جهت حضور در فرآیند ارزیابی انتخاب محصولات برتر فناورانه کشور، ازطریق سایت IPF.inotex.com نسبت به ثبت نام و تکمیل فرآیند اقدام نمایند. همینطور می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطمینان از وصول مستندات ارسالی، با دبیرخانه جشنواره پیشگام به شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۸۷۲۶۷ تماس بگیرند.

بر طبق این گزارش، از شاخصهای مؤثر در انتخاب محصولات برتر میتوان به عدم معرفی محصول و یا نوع ارتقاء یافته آن در نمایشگاه ها، جشنواره ها و رسانه های داخلی و خارجی کشور، نبود مشابه داخلی، کامل بودن فرآیند تجاری سازی و دارابودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی صلاح اشاره نمود.

شرکت هایی که محصولاتشان در اینوتکس ۲۰۲۴ رونمایی می شود، علاوه بر بهره مندی از فرصت ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی و دریافت جوایز نقدی از مزایایی چون حضور مجانی در غرفه ویژه پیشگامان، رونمایی از محصول با حضور وزرا و معاونین رئیس جمهور، رونمایی از محصول با حضور صاحبان صنایع و مشتریان بالفعل محصول و قرارگیری محصول برتر در سامانه فن بازار ملی ایران هم بهره مند می شوند.
1403/01/17
14:49:14
3.8 / 5
236
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین