داغ ترینها: ....

ایجاد هیات اندیشه ورز نخبگانی در حوزه ریلی برای نخستین بار در کشور

ایجاد هیات اندیشه ورز نخبگانی در حوزه ریلی برای نخستین بار در کشور

کمیاب آنلاین: به گزارش کمیاب آنلاین، به منظور زمینه سازی برای اثرگذاری بیشتر جامعه نخبگانی، هیات اندیشه ورز نخبگانی در حوزه ریلی کشور در کرمان تشکیل شد.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، قاسم سرگزی، رئیس بنیاد نخبگان استان کرمان در نشست هم اندیشی با مدیرکل راه آهن استان کرمان که به منظور زمینه سازی برای اثرگذاری بیشتر جامعه نخبگانی برگزار شد، حمایت ها و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان را شرح داد و تشکیل هسته های مساله محور (طرح شهید بهشتی) در حوزه مسائل راه آهن، تشکیل هیات اندیشه ورزی در حوزه ریلی برای نخستین بار در سطح کشور، بازدید گردشگری علمی نخبگان به وسیله درزین (مینی بوس ریلی) از خطوط راه آهن به منظور عرضه راهکار برای حل چالش های راه ‎آهن استان را از مهم ترین برنامه های نخبگانی برشمرد.
وی ادامه داد: بازدید از دو کارخانه فعال در سطح استان در حوزه واگن سازی، برگزاری رویداد رقابتی مساله محور برای رفع نیازمندی های فناورانه راه آهن استان به کمک نخبگان و همکاری در حوزه دانش بنیان، از دیگر برنامه های بنیاد نخبگان استان است.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، در ادامه، برنامه های مشترک دو طرف در حوزه نخبگان، رفع مسائل راه آهن با استفاده از توان نخبگان و همینطور ایجاد گروههای مشترک مساله محور بررسی گردید.
منبع:

1403/02/18
08:36:52
2.5 / 5
269
تگهای خبر: دانش بنیان , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین