داغ ترینها: ....

مجوز قطعی تاسیس پارك فناوری سلامت صادر شد

مجوز قطعی تاسیس پارك فناوری سلامت صادر شد

مدیركل دفتر برنامه ریزی و امور اقتصادی پارك فناوری پردیس از صدور مجوز قطعی تاسیس پارك فناوری سلامت پردیس از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اطلاع داد.


به گزارش روز شنبه روابط عمومی پارک فناوری پردیس، محسن پیلان نژاد در این خصوص اظهار داشت: روند صدور مجوز برای پارک های فناوری سلامت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دو مرحله انجام می شود، ابتدا مجوزی تحت عنوان مجوز اصولی برای تاسیس و شروع فعالیت یک مجموعه صادر می کنند و پس از رصد و صحت سنجی فعالیت مجموعه مذکور، مجوز قطعی فعالیت آن صادر می شود، مجوز قطعی امکان تاسیس شعب را برای ما میسر می کند.
وی تصریح کرد: پارک فناوری سلامت پردیس از پاییز سال ۱۳۹۲ با دریافت نخستین مجوز اصولی از وزارت بهداشت برای تاسیس پارک فناوری سلامت، کار خویش را آغاز کرد، به عبارت دیگر پارک فناوری سلامت پردیس نخستین پارک فناوری سلامت در کشور است.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس خاطرنشان کرد: بعد از دریافت مجوز اصولی، مبادرت به تهیه و تدوین اساسنامه پارک فناوری سلامت پردیس کردیم و این اساسنامه در ۱۵ ماده، در جلسه ۲۳۳ شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بهار سال ۱۳۹۳ مورد تصویب قرار گرفته و برای اجرا ابلاغ گردید.
پیلان نژاد افزود: از آن زمان پارک فناوری سلامت پردیس همراه با پارک فناوری پردیس و به موازات آن فعالیت خویش را شروع کرد و امروز بیشتر از ۴۵ شرکت که در حوزه سلامت کار می کنند در پارک فناوری سلامت پردیس مشغول به فعالیت هستند.
وی درمورد برنامه های آتی پارک فناوری سلامت پردیس هم اظهار داشت: پارک فناوری سلامت پردیس بعنوان یکی از اجزای اصلی در ناحیه نوآوری پردیس تعریف شده است، ازاین رو، این پارک در کنار پارک فناوری پردیس، دانشگاه آزاد واحد ناحیه نوآوری پردیس بعنوان دانشگاه نوآور و کارآفرین و همینطور پارک اقتصاد دیجیتال پردیس بعنوان نخستین پارک اقتصاد دیجیتال در کشور، اجزای اصلی شکل گیری ناحیه نوآوری پردیس است، در این حال، در عمل برنامه پارک فناوری سلامت پردیس هم تعمیق فعالیت ها در جهت همین طرح ملی است.منبع:

1399/04/07
20:47:00
5.0 / 5
2315
تگهای خبر: آموزش , اجرا , دیجیتال , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین