داغ ترینها: ....

فراخوان پویش ۲ میلیون نفر، هر نفر یك آجر برای پشتیبانی از پیشرفت علمی

فراخوان پویش ۲ میلیون نفر، هر نفر یك آجر برای پشتیبانی از پیشرفت علمی

كمیاب آنلاین: بنیاد حامیان علم و فناوری ایران، فراخوان پویش «2 میلیون نفر، هر نفر یك آجر» را برای پشتیبانی از كارهای علمی اعلام نمود.بنیاد حامیان علم و فناوری ایران روز یکشنبه در فراخوانی از مردم خواست تا با پیوستن به پویش «۲ میلیون نفر، هر نفر یک آجر» در امتداد تحقق پیشرفت علمی کشور مستقل از حمایت های دولتی در زمینه های پشتیبانی از دانشجویان مستعد، پشتیبانی از پژوهش های علمی، پشتیبانی از نوآوری جوانان و دانشمندان و پشتیبانی از ساخت خوابگاه و آزمایشگاه و کتابخانه و کلاس درس مشارکت کنند.

در فراخوان پویش «۲ میلیون نفر، هر نفر یک آجر» بنیاد حامیان علم و فناوری ایران آمده است: «همه ما این روزها به آینده وطن مان و به آتیه فرزندان مان فکر می نماییم، اما پرسش این است که چه کاری برای ساختن آینده می شود کرد؟ به باور ما، پشتیبانی از علم و فناوری، پشتیبانی از آینده ایران عزیز است! ما این جا بستری را فراهم نموده ایم که به کمک هم آجرهای بنای علم را در کشورمان را روی هم بگذاریم.

همیاری در روی هم گذاشتن این آجرها به معنای پشتیبانی از دانشجویان مستعد، پشتیبانی از پژوهش های علمی، پشتیبانی از نوآوری جوانان و دانشمندان و پشتیبانی از ساخت خوابگاه و آزمایشگاه و کتابخانه و کلاس درس است.
شما هم دست روی دست نگذارید! آجر روی آجر بگذارید!

علاقه مندان به مشارکت در این پویش می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بنیاد حامیان علم و فناوری ایران به آدرس www.ifst.ir آجرهای بنای علمی کشور را روی هم قرار دهند. همین طور در این پایگاه اطلاع رسانی امکان دسترسی به اطلاعاتی درباره تعداد مشارکت کنندگان و سهم مشارکت آنها به صورت برخط فراهم گشته است.

بنیاد حامیان علم و فناوری ایران از سال ۱۳۹۴ فعالیت خودرا در زمینه جذب مشارکت خیرین در موضوع علم و فناوری شروع کرد.

برنامه ریزی دقیق و هدفمند جهت تامین نیت خیرین، گفتمان سازی برای هدایت سرمایه گذاری ها به سمت علم و فناوری، شبکه سازی و ارتباط با لایه های مختلف اجتماع، مشارکت دهی خیرین در نقاط کانونی فعالیت اثرگذار در حوزه علم و فناوری و بسترسازی برای حل مشکلات کشور و ارتقای امکانات بوسیله علم و فناوری همچون مهم ترین محورهای فعالیت این مؤسسه است.

بنیاد حامیان علم و فناوری ایران با ایجاد ساختاری داوطلبانه و پویا، با کمک های مردمی برای تحقق اهداف بنیاد و اجرای نیات یاریگران در محورهای زیر فعالیت می کند: گفتمان سازی برای جلب و هدایت سرمایه گذاری ها به سمت علم و فناوری، شبکه سازی و ارتباط با لایه های مختلف جامعه، برنامه ریزی دقیق و هدفمند برای تامین نیات خیرین و واقفین، مشارکت دهی خیرین در نقاط کانونی فعالیت اثرگذار در حوزه علم و فناوری، تشکیل شبکه بنیادها و توزیع فعالیت ها برای بسط علم و فناوری و بسترسازی برای حل مشکلات کشور و ارتقای امکانات بوسیله علم و فناوری.

این بنیاد در سال ۱۳۹۵ با موسسانی چون رضا فرجی دانا(وزیر اسبق علوم)، عباس مصلی نژاد(خیر آموزش عالی)، محمدحسین امید(رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی) و چند عضو دیگر بنا نهاده شد.


1399/05/28
09:57:37
2.5 / 5
1901
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین