داغ ترینها: ....

استخراج كنندگان رمز ارز توجه نمایند

استخراج كنندگان رمز ارز توجه نمایند

شركت توانیر در جهت افزایش شاخص بهره وری انرژی، فراخوان جذب سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی مصرف برق را منتشر نموده كه سبب كاهش چشم گیر هزینه های استخراج و افزایش سودآوری برای فعالین حوزه استخراج رمزارزها خواهد بود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی با بیان این خبر اظهار داشت: متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را حداکثر تا آخر وقت اداری روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه سالجاری از درگاه اینترنتی ثبت مکاتبات اداری به شرکت توانیر ارسال نمایند.
وی با اشاره به اینکه این فراخوان انتشار یافته و صنعت برق از هرگونه همکاری در این حوزه استقبال می کند، خاطرنشان کرد: برپایه این طرح، در ازای سرمایه گذاری صورت پذیرفته، معادل انرژی الکتریکی صرفه جویی شده در طول عمر طرح (حداکثر به مدت ۱۰ سال) گواهی صرفه جویی قابل انتقال به غیر و همینطور قابل معامله در بورس انرژی به سرمایه گذار عرضه خواهد شد.
وی تصریح کرد: گواهی صرفه جویی، قابل تخصیص به تمامی کاربری های رایج همچون استخراج رمزارزهاست که در صورت استفاده، سبب کاهش چشم گیر هزینه های استخراج و افزایش سودآوری برای فعالین حوزه استخراج رمزارزها خواهد بود.
طبق اعلام توانیر، جزئیات کامل این طرح در پایگاه اینترنتی شرکت توانیر به آدرس ‏https: //www.tavanir.org.ir/planning/financing/behinesazi انتشار یافته و قابل دسترسی برای عموم مردم است.
وزارت نیرو چندی قبل دستورالعملی را منتشر نمود که برپایه آن، با هدف ایجاد شفافیت و فراهم کردن فرصت های برابر برای متقاضیان سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی انرژی الکتریکی و همینطور اولویت بخشی به فرصت های برتر بهینه سازی، شرکت توانیر موظف شده است که علاوه بر اطلاع رسانی، تمهیدات لازم و بسترسازی مناسب برای اجرایی شدن طرح های بهینه سازی را انجام دهد.
منبع:

1399/05/29
20:49:53
5.0 / 5
2117
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین