داغ ترینها: ....

قابلیت تشخیص رنگ چراغ راهنمایی در سیستم راننده خودكار

قابلیت تشخیص رنگ چراغ راهنمایی در سیستم راننده خودكار

كمیاب آنلاین: شركت تسلا اخیرا اعلام نمود در تلاش است با به روزرسانی سیستم راننده خودكار مورد استفاده در اتومبیل های الكتریكی خود، امكان تشخیص رنگ چراغ راهنمایی و خواندن علائم مربوط به محدودیت سرعت را فراهم آورد.به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری سی نت، این خاصیت که با عنوان Speed Assist Improvements معرفی شده است، بمنظور افزایش دقت اطلاعات مربوط به سرعت خودرو در جاده های محلی، از علائم رانندگی نصب شده در کنار جاده ها استفاده می نماید. این علائم در تصاویر مربوط به رانندگی به نمایش درآمده و سبب اعلام محدودیت سرعت می شود.
علاوه بر این مقرر است راننده خودکار تسلا قابلیت تشخیص رنگ چراغ راهنمایی را نیز به دست آورد تا به رانندگانی که متوجه سبز شدن چراغ نشده اند، هشدار دهد.
انتظار می رود این به روز رسانی ها در چند هفته آینده در تمام خودرو های تسلا فعال شوند و این خودرو های الکتریکی را یک قدم دیگر به خودرو های بدون راننده نزدیک کنند. هم اکنون بعد از شنیدن صدای هشدار چراغ سبز، لازم است راننده شخصا در مورد حرکت دادن خودرو تصمیم گیری کند، اما به زودی این خودرو ها قابلیت تصمیم گیری در ارتباط با این نوع امور را نیز به دست می آورند و با تشخیص محدودیت های سرعت، می توانند همیشه سرعت حرکت خودرو را در محدوده تعیین شده، حفظ کنند.منبع:

1399/06/12
08:14:48
5.0 / 5
2021
تگهای خبر: سیستم , شركت , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین