داغ ترینها: ....

هفت استارت آپ ها ورزشی در هفتمین رویداد جذب سرمایه شركت كردند

هفت استارت آپ ها ورزشی در هفتمین رویداد جذب سرمایه شركت كردند

كمیاب آنلاین: هفت استارتاپ ورزشی خاصیت های محصول، مدل كسب و كار و نیازهای سرمایه گذاری خودرا بصورت رویداد وبیناری به سرمایه گذاران معرفی كردند.


به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد آنلاین «دوشنبه های استارت آپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه ورزش با حضور هفت استارتاپ «سینرمی»، «کفپوش تعاملی ورزش»، «توپ شوت کن»، «با مربی»، «آسانرو»، «برنا تلنت» و «هیدرو واک» برگزار گردید.
استارت آپ «سینرمی» اولین تیم متقاضی سرمایه در رویداد جذب سرمایه در حوزه ورزش بود که محصول خویش را با عنوان دستگاه قابل حمل شبیه ساز تمرین در ارتفاع معرفی نمود.
سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۱.۵ میلیارد تومان در ازای ۲۵ درصد از سهام برای توسعه محصول، بازاریابی و نیروی انسانی است.
این استارت آپ هم اکنون ۱۸ میلیون تومان فروش دارد و خصوصیت منحصربه فرد این محصول افزایش توان بدنی ورزشکاران و ایجاد توانمندی برای ثبت رکوردهای بین المللی است.
استارت آپ «کفپوش تعاملی ورزش» دومین تیم متقاضی سرمایه در رویداد جذب سرمایه در حوزه ورزش بود که برای تولید کفپوش هوشمند و تعاملی باشگاه های ورزشی، محصول خویش را معرفی نمود.
سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۷.۵ میلیارد تومان در ازای ۱۰ درصد از سهام برای توسعه محصول، بازاریابی و نیروی انسانی است.
این استارت آپ هم اکنون مستقر در مرکز ملی نوآوری فناوری های ورزشی بعنوان واحد فناور است و در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری شرکت و رتبه ۸ نمایشگاه TRL را کسب کرده است و از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی هم تائیدیه علمی دارد.
ویژگی منحصربه فرد این محصول نصب مجانی و خدمات بعد از فروش، افزایش سطح عملکردی باشگاه ورزشی، جذب مشتری بیشتر، عرضه خدمات توانبخشی و توان یابی است.
استارت آپ «توپ شوت کن» سومین تیم متقاضی سرمایه در رویداد جذب سرمایه در حوزه ورزش بود که برای دستگاه توپ شوت کن فوتبال در ایران، محصول خویش را معرفی نمود.
سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ یک میلیارد تومان در ازای ۲۰ درصد از سهام برای توسعه محصول، بازاریابی و نیروی انسانی است.
این استارت آپ هم اکنون دارای گواهی ثبت اختراع دستگاه توپ شوت کن فوتبال و تنیس روی میز است و خصوصیت منحصربه فرد این محصول مناسب بودن قیمت دستگاه نسبت به نمونه خارجی آن، کاربری آسان و راحت، گارانتی یک ساله و عرضه خدمات مادام العمر، سبک و قابل انتقال به نقاط مختلف زمین است.
استارت آپ «با مربی» چهارمین تیم متقاضی سرمایه در رویداد جذب سرمایه در حوزه ورزش بود که برای سامانه آنلاین برای جستجوی مربیان رسمی و فعال ورزشی کشور در تمامی شاخه های ورزشی و در تمامی نقاط کشور، محصول خویش را معرفی نمود.
سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۲ میلیارد تومان برای توسعه محصول، بازاریابی و نیروی انسانی است.
این استارت آپ توانسته است ۷۹۲ مربی، ۴۰ باشگاه ورزشی و حدود هزار کاربر جذب نماید و رتبه ۷ نمایشگاه TRL سال ۱۳۹۸ را به خود اختصاص دهد.
این استارت آپ الان عضو پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی است. خصوصیت منحصربه فرد این محصول دسترسی سریع و آسان، صرفه جویی در هزینه ها، ایجاد قدرت انتخاب برای ورزشکاران و مربیان و تولید محتوای تخصصی است.
استارت آپ «آسانرو» پنجمین تیم متقاضی سرمایه در رویداد جذب سرمایه در حوزه ورزش بود که برای دستگاه کمک به معلولین ضایعه نخایی، محصول خویش را معرفی نمود.
سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۲ میلیارد تومان برای توسعه محصول، بازاریابی و نیروی انسانی است.
این استارت آپ هم اکنون دارای گواهی ثبت اختراع، تاییدیه بهزیستی استان اصفهان و تاییدیه مرکز کارآفرینی آرمان بوده و حائز رتبه در جشنواره اختراعات کوهرنگ است.
فروش این استارت آپ ۲۲۰ میلیون تومان است. خصوصیت منحصربه فرد این محصول استفاده از مفصل در قسمت مچ پا و لگن، حرکت آسان تر دستگاه و احتیاج به نیروی کمتر برای حرکت است.
استارت آپ «برنا تلنت» ششمین تیم متقاضی سرمایه در رویداد جذب سرمایه در حوزه ورزش بود که برای استعدادیابی ورزشی و پایش تندرستی محصول خویش را معرفی نمود.
سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ یک میلیارد تومان در ازای ۲۰ درصد سهام برای توسعه محصول، بازاریابی و نیروی انسانی است.
این استارت آپ ۵۰۰ کودک و نوجوان را طی سه سال قبل استعدادیابی کرده که همگی در آزمون های ورزشی استانی مدال کسب کرده اند. این استارت آپ بیشتر از ۵۰ رشته ورزشی را پوشش می دهد، اما به هر کودک و نوجوان سه رشته معرفی می شود.
ویژگی منحصربه فرد این محصول جذابیت و بکر بودن بازار استعدادیابی ورزشی، بکارگیری متخصصان مرتبط، تیم سازی حرفه ای، آزمون و خطای انجام شده و بازارسازی عنوان شده است.
استارت آپ «هیدرو واک» هفتمین تیم متقاضی سرمایه در رویداد جذب سرمایه در حوزه ورزش بود که برای دستگاه پیاده روی بر سطح آب، محصول خویش را معرفی نمود.
سرمایه مورد تقاضای این استارت آپ ۲.۳ میلیارد تومان برای توسعه محصول، بازاریابی و نیروی انسانی است.
این استارت آپ هم اکنون فروش ۴۲۰ میلیون تومانی دارد و دارای گواهی ثبت اختراع و تاییدیه های مربوبطه است.
ویژگی منحصربه فرد این محصول ایجاد هیجان راه رفتن بر روی سطح آب، عدم وجود محدودیت سنی و پزشکی جهت استفاده کننده، عملکرد دو منظوره هم در خشکی و هم روی سطح آب، قابلیت ماهیگیری در تالاب ها و دریاچه های کم عمق و استفاده از جلیقه های نجات در مواقع ضروریست.منبع:

1399/06/27
22:36:08
3.3 / 5
2170
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین