داغ ترینها: ....
با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی؛

پاویون شركت های دانش بنیان در نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۲۰ برپا می شود

پاویون شركت های دانش بنیان در نمایشگاه ایران آگروفود ۲۰۲۰ برپا می شود

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع كشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود 2020) با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری، از سیزدهم تا شانزدهم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام می شود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایرنا، صندوق نوآوری و شکوفایی روز یکشنبه اعلام نمود: در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود ۲۰۲۰) علاوه بر نمایش دستاوردهای شرکت های صنایع کشاورزی، مواد غذایی و ماشین آلات، توانمندی شرکت های دانش بنیان فعال در این عرصه ها در چارچوب پاویون برپا خواهد شد،
شرکت های دانش بنیان برای ثبت تقاضای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه و بهره مندی از تخفیف ۹۰ درصدی تا ۵ مهر ماه فرصت دارند.
علاقمندان متقاضی حضور در این پاویون می توانند درخواست خودرا در سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۷۲۴۰۵۷۶ تماس حاصل کنند.
بر طبق این گزارش، حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه های داخلی در امتداد توسعه بازار محصولات این شرکت ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می گیرد.


1399/07/04
11:48:08
2.5 / 5
1673
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین