داغ ترینها: ....

بررسی رفع نیازها و چالش صنعت فولاد با فناوری دیجیتال در وبینار تخصصی

بررسی رفع نیازها و چالش صنعت فولاد با فناوری دیجیتال در وبینار تخصصی

وبیناری برای تامین نیازهای فناورانه صنعت فولاد ایران در حوزه دیجیتال از طرف ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال انجام می شود.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، رویداد استارتاپی صنعت هوشمند فولاد، با همکاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و با حمایت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، رویداد استارتاپی صنعت هوشمند فولاد برگزار می گردد.
همچون چالش های صنعت فولاد که مقرر است با توان دانش بنیان ها رفع گردد، می توان به نیاز این صنعت در «به کارگیری فناوری بلاک چین در واحد خرید و فروش»، «تهاتر بدهی در واحد خرید با به کارگیری فناوری بلاک چین»، «شفافیت در قیمت فروش محصولات نهایی شرکت های تابعه فولاد مبارکه با بهره گیری از فناوری بلاک چین» و «امن سازی مناقصه در پروسه خرید با روش های MPC» و غیره اشاره نمود.
«پیاده سازی سیستم رای گیری امن در سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان فولاد مبارکه»، «کدینگ یکپارچه کالا، مواد و قطعات برای تحقق دوقلوی دیجیتال کارخانه فولاد مبارکه»، «تشخیص عیوب ظاهری تختال و ورق با بهره گیری از پردازش تصویر و یادگیری عمیق و لجستیک» و «انبارداری هوشمند با بهره گیری از RFID و IoT»، از دیگر چالش های این صنعت بشمار می رود.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، این وبینار ۲۳ مهرماه جاری انجام می شود.1399/07/05
23:39:38
3.3 / 5
1465
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین